قرارداد سپرده گذاری Ethereum 2.0 این هفته راه اندازی می شود.

فاز صفر ETH 2.0
قرارداد سپرده گذاری Ethereum 2.0 این هفته راه اندازی می شود.
یک توسعه دهنده Ethereum 2.0 پیش بینی کرده است که قرارداد سپرده پروتکل ظرف چند روز منتشر می شود و سهام ETH 2.0 امسال عملیاتی خواهد شد.

Ben Edgington، توسعه دهنده ConsenSys ، پیش بینی می کند فاز صفر ETH 2.0 طی شش تا هشت هفته آینده اتفاق بیفتد. Edgington در پستی که از راه اندازی داوطلب انتشار V1.0.0 0 خبر داد ، و اضافه کرد آدرس قرارداد سپرده پروتکل باید در این هفته اعلام شود.

قرارداد سپرده اجازه می دهد تا ETH بین Ethereum و ETH 2.0 ارسال شود ، و برای تسهیل راه اندازی مرحله ۰، ETH 2.0 است. با این وجود ،گروه مهندسی PegaSys تأکید کرد که پیش بینی او یک بیانیه رسمی نیست. برای تکمیل مرحله فاز ۰، ۵۰۰۰۰۰ اتر باید بلاک شوند ، و بعد از آن یک هفته تا آماده شدن شبکه فرصت لازم است.

به گفته Edgington ، این راه اندازی جدیدی که صورت می گیردEthereum را هم در برابر انکار حملات تقویت می کند. همچنینئافزایش کارمزد را اقدامی موقتی برای اطمینان بیشتر سهامداران در صورت بروز مشکل علی رغم مشارکت کم دانسته اند. Edgington کاملاً معتقد است که شبکه آماده انتقال به مرحله ۰ است و پس از یک آزمایش موفقیت آمیز بر روی Zinken انجام شده بود گفت: من فکر می کنم مردم از آزمایشات بی حوصله شده اند. وقت آن است که حرکت کنیم فاز ۰ را سریع تر راه اندازی کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید