قدرت هش بیت کوین در دو روز ٪۴۲ افزایش یافت.

حرکت بزرگ استخراج: قدرت هش بیت کوین در دو روز ٪۴۲ افزایش یافت.
در حالی که نرخ هش بیت کوین در دو روز بیش از ٪۴۰ افزایش یافته است، به نظر می رسد بسیاری از ماینرهای چینی مهاجرت سالانه خود را از سیچوان به اتمام رسانده اند.

قدرت هش شبکه بیت کوین (BTC) طی ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۳۰ درصد جهش کرده است که در صورت پایداری به زودی یک مشکل اساسی ایجاد می شود. طبق گفته Coinwarz ، نرخ هش بیت کوین در حال حاضر پس از فشار کوتاه مدت بالای ۱۶۰ EH / s ، در ۱۵۷.۵ بار در ثانیه (EX / ثانیه) قرار دارد.
از زمان نگارش این مقاله ، قدرت هش BTC طی دو روز ٪۴۲ افزایش یافته است.

این افزایش به دنبال کاهش شدید قدرت هش در اواخر ماه اکتبر رخ داد ، که بسیاری از تحلیلگران آن را مرتبط با پایان فصل بارندگی در مرکز ماینینگ چینی سیچوان دانستند. تخمین زده می شود که انرژی برق آبی فراوان و ارزان استان در طول فصل مرطوب حدود ٪۸۰ ماینرهای چینی را به خود جلب کند.

در ماه دسامبر ، CoinShares تخمین زد که سیچوان ٪۵۴ از فعالیت های ماینینگ جهانی را تشکیل می دهد.
جیسون دین ، ​​تحلیلگر اقتصاد کوانتوم حدس می زند که افزایش ناگهانی قدرت هش بیت کوین می تواند نشانه این باشد که بسیاری از ماینرهای چینی مهاجرت خود را از سیچوان به پایان رسانده اند و عملیات را در سایر مراکز ماینینگ محلی مانند شین جیان و مغولستان داخلی شروع کرده اند.

پس از مهاجرت آشکار ماه اکتبر از سیچوان منجر به ٪۱۶ تعدیل منفی بوده که یک تعدیل عمده و باعث ناراحتی ماینرهای غیرچینی است که از سودهای بیشتری برخوردار شده اند این دومین تعدیل بزرگ به سمت پایین در تاریخ بیت کوین بوده است.
در اوایل این هفته ، شرکت روسی En + Group ، بزرگترین تولیدکننده انرژی برق آبی در بخش خصوصی ، اعلام کرد که با مشارکت شرکت محلی BitRiver ، یک سرمایه استخراج رمزارز  را راه اندازی می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید