فاندامنتال های بیت کوین قویتر از همیشه (سختی استخراج به بالاترین رکورد بیش از ۲۰.۶ تریلیون رسید)

فاندامنتال های بیت کوین قویتر از همیشه

افت قیمت اخیر نتوانسته است بر فاندامنتال های BTC تأثیر بگذارد زیرا نرخ هش تازه ای را ثبت کرده است.

اگرچه قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته سقوط کرده است ، اما فاندامنتال های شبکه همچنان پابرجا هستند. داده های اخیر نشان داد که دشواری استخراج BTC و میزان هش به بالاترین حد در همه زمان ها رسیده است.

دشواری ماینرهای BTC و نرخ هش ATHs

مشکل استخراج در شبکه BTC با تنظیم خودکار هر ۲،۰۱۶ بلوک (یا تقریباً دو هفته) انجام می شود. بسته به تعداد ماینرهای فعال که قدرت محاسباتی خود را برای کار در بلاکچین اعمال می کنند ، این تنظیم می تواند کار را برای آنها راحت تر یا سخت تر کند.

این یک ویژگی است که سیستم را قادر می سازد تا در هنگام وقایع خارجی بر عملکرد آن ، خود را حفظ کند.

بعد از آخرین تعدیلاتی که آخر هفته انجام شد ، سختی استخراج به بالاترین رکورد بیش از ۲۰.۶ تریلیون رسید.
در طول دوازده سال تاریخ BTC برای اولین بار است که به بالای ۲۰ تریلیون افزایش می یابد.

این نشان دهنده افزایش قابل توجهی در دشواری ماینینگ بیش از ۲۰٪ از ۳ نوامبر است ، زمانی که پس از انتشار گزارشات  ماینرهایی سیچوان چین به ۱۶.۸ تریلیون کاهش یافت.

این قانون کلی نشان می دهد که وقتی استخراج کنندگان زیادی در شبکه وجود دارد ، مشکل استخراج افزایش می یابد. داده های سایت blockchain.com این موضوع را تأیید می کند و نشان می دهد که نرخ هش نیز به بالاترین رقم همیشگی نزدیک به ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ TH / s رسیده است.

قیمت بیت کوین

در حالی که فاندامنتال های شبکه در حال افزایش به سمت بالاترین سطح است ، قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته یک اصلاح شدید داشته است.

دیروز BTC بالای ۴۰،۰۰۰ دلار بود درست قبل از اینکه به سمت پایین حرکت کند و به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی کمی بالاتر از ۳۰،۰۰۰ دلار برسد. اگرچه ، گاوها برخی از ضررهای ناشی از این کاهش تقریبا ۱۲۰۰۰ دلاری را جبران کردند.

با این وجود ،بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۱ تاکنون در سطح خوبی قرار دارد. BTC با ۲۹،۵۰۰ دلار وارد سال جدید شد و با وجود تحولات اخیر ، هنوز هم حدود ۱۰٪ بالاتر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید