فانتوم و رشد ۵۰٪ دوباره این ارز!!!

سیستم قرارداد غیرمتمرکز هوشمند (Fantom (FTM با وجود قطع موقتی شبکه که باعث متوقف شدن زنجیره بلوک به مدت هفت ساعت شود ، به افزایش ۵۰ درصدی خود در روز دوشنبه ادامه داد.

Fantom در ژانویه در میان ۱۰۰ برتر رتبه بندی بازار قرار گرفت – و در نهایت با ۵۰۰۰٪ رشد در اواخر فوریه به اوج خود رسید.

از آن زمان به بعد ، قیمت این ارز کاهش یافت ، اما ارزش آن در با این حال هنوز هم ۳،۴۳۴٪ بالاتر از ۱ ژانویه است.

اما Fantom در تاریخ ۲۵ فوریه دچار قطعی مختصر شد ، وقتی تولید بلوک متوقف شد ،  Fantom زنجیره بلوکی Proof-of-Stake است که در آن ۳۹ نود اعتبارسنج از طرف سهامداران بر ایجاد بلوک نظارت می کنند. دو اعتبار سنج مورد بحث نمایانگر یک سوم FTM موجود در سیستم عامل هستند.

تیم توسعه با موفقیت یک وصله موقت را هماهنگ و اعمال کرد که هفت ساعت بعد شبکه فعال شد. در اعلامیه اخیر Fantom آمده است:

“پنجشنبه ، ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ در ساعت p 3.04 PM UTC ، Fantom Opera mainnet تأییدهای بلوک جدید را متوقف کرد ، که منجر به قطع موقتی شد.
تیم اصلی توسعه دهنده و جامعه اعتبارسنج Fantom بلافاصله پاسخ دادند و با موفقیت در عرض ۷ ساعت فعالیت شبکه را از سر گرفتند. ”

در پاسخ به این حادثه ، تیم توسعه تصمیم گرفت تا عدم تعادل قدرت را در بین اعتبارسنج ها برطرف کند و تلاش خواهد کرد تا تأثیر را به طور مساوی بین نود ها توزیع کند. برای دستیابی به این هدف ، مقدار FTM مورد نیاز برای راه اندازی یک نود اعتبارسنج از رقم منع فعلی آن یعنی ۳،۱۷۵،۰۰۰ FTM کاهش می یابد.

در ژانویه ، این معادل ارزش دلاری کمی بیش از ۳۰۰۰۰ دلار بود. اکنون ، به دنبال افزایش اخیر Fantom ، این رقم بیش از ۱.۸ میلیون دلار است.

افزایش اخیر Fantom به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه همکاری و مالی غیرمتمرکز نسبت داده شده است. این پروژه اخیراً در Multichain.xyz ادغام شده است – یک پروتکل مبادله رمز غیرمتمرکز که پل های مختلف زنجیره بلوک مانند Ethereum و Binance Smart Chain را ایجاد می کند و مبادله ارزها را بدون هیچ واسطه ای امکان پذیر می کند.

صبح دوشنبه ، صعود Fantom ادامه داشت ، زیرا قیمت این ارز از ۰.۳۸۲۷ دلار به ۰.۵۸ دلار رسید ، که برابر با ۵۴٪ رشد تا زمان انتشار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید