صرافی FTX در یک قدمی عقد قرارداد با باشگاه بسکتبال میامی هیت!!!

طبق گزارشی که روز گذشته از میامی هرالد رسید، صرافی ارز دیجیتال FTX در حال آماده سازی برای نهایی کردن معامله ای برای اسپانسری خانه تیم بسکتبال میامی هیت است – پیشنهادی تقریبا ۲ میلیون دلاری برای اولین بار از طرف یک صرافی به لیگ های ورزشی ایالات متحده .

به گفته چندین منبع ، شهر میامی در حال نزدیک شدن به امضای قرارداد با یک شرکت صرافی ارز دیجیتال است تا جایگزین اسپانسر قبلی این تیم یعنی American Airlines شود – قراردادی که منجر میشود NBA برای اولین بار در سراسر لیگ های ورزشی آمریکا بتواند رابطه ای نزدیک با بیتکوین و ارزهای دیجیتال داشته باشد.

هرالد همچنین خاطرنشان کرد که “Internet breadcrumbs” به FTX اشاره دارد که با ثبت دامنه اینترنتی “ftxarena.com” و همچنین خرید دسته های رسانه های اجتماعی FTXarena ، آماده می شوند تا این قرارداد را انجام دهند.

گزارش ها از سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که میامی هیت چند سالی است که منتظر یک اسپانسر جدید در بازار است و امیدوار است که تا پایان سال ۲۰۲۰ بتواند به این مهم دست یابد.

به نظر می رسد این اقدام بخشی از یک استراتژی بزرگتر با هدف محبوب کردن ارزهای دیجیتال و DeFi از سمت SBF(مدیرعامل صرافی FTX) باشد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید