صرافی Bittrex در ۱۵ ژانویه XMR ، DASH و ZEC را از سیستم عامل جهانی خود حذف خواهد کرد.

صرافی  Bittrex در 15 ژانویه گفت  XMR ، DASH و ZEC را از سیستم عامل جهانی خود حذف خواهد کرد.
صرافی رمزنگاری شده Bittrex در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ سه توکن محرمانه محور  XMR ، DASH و ZEC را از سیستم عامل جهانی خود حذف خواهد کرد.

فقط چند روز پس از اعلام حذف (Ripple (XRP به دلیل اتهامات ، Bittrex سه کوین دیگر به لیست موارد حذف اضافه کرده است. جالب است که همه آنها به اصطلاح رمزهای امنیتی  (Monero (XMR) ، Dash (DASH و (ZCash (ZEC هستند.

اوایل امروز صرافی ارز رمزنگاری شده در سیاتل ، در واشنگتن گفت که Monero ، Dash و ZCash را از سیستم جهانی خود حذف می کند.
این شرکت تجارت این بازارها را متوقف خواهد کرد: BTC / XMR ، ETH / XMR ، USDT / XMR ، BTC / ZEC ، ETH / ZEC ، USDT / ZEC ، USD / ZEC ، BTC / DASH ، ETH / DASH ، USDT / DASH و USD / DASH.

پس از حذف بازار ، Bittrex حداکثر ۳۰ روز در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا توکن های حذف شده را حذف کنند. با این حال ، این شرکت هشدار داد که “در برخی موارد خاص” می توان دوره برداشت را کوتاه کرد. در نتیجه ، صرافی به مشتریان خود توصیه کرد که در اسرع وقت رمزها را برداشت کنند.

SEC ادعا کرد که پردازنده پرداخت ۱.۳ میلیارد دلار پیشنهاد امنیتی ثبت نشده را علیه Ripple ارائه داده است. در نتیجه ، چندین صرافی رمزنگاری تصمیم گرفتند رمز XRP را از سیستم عامل های خود حذف کنند.
اگرچه این امر تا حدی قابل درک به نظر می رسید ، اما Bittrex در ارائه دلایل  برای حذف سه ارز قدیمی و محبوب رمزارزهای Monero ، ZCash و Dash کوتاهی کرده است.

شایان ذکر است که از زمان اعلام هر سه رمز امنیتی به شدت سقوط کرده است. در عرض چند دقیقه مونرو از ۱۶۹ دلار به ۱۵۵ دلار، Dash از ۱۰۲ دلار به ۹۵ دلار رسید و ZCash از ۶۷ دلار به ۶۰ دلار رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید