شکایتی جدید از ریپل بازهم توسط SEC!!!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا( SEC )و یک شکایت جدید از ریپل 

در یک دادخواست اصلاح شده در مورخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) ادعا کرده که ریپل با ایجاد خلاء اطلاعاتی در قبال سرمایه‌گذاران قیمت کوین XRP را دستکاری کرده است. طبق این دادخواست آنها معتقدند از این جریان از سال ۲۰۱۳ وجود داشته است.

در این دادخواست عنوان شده آزمایشگاه‌‌های ریپل با نام‌های Christian Laren و Brad Garlinghouse با فروش سکه‌های خود از سال ۲۰۱۳ قوانین مربوط به اوراق بهادار امریکا را نقض کرده‌اند. طبق این اعلامیه SEC ادعا می‌کند آنها ۱.۳۸ میلیارد دلار دارایی خود را به ارزش ۱۴.۶ میلیارد دلار به فروش رسانده‌اند.

قبل از این شکایت ، بازهم تقریبا ۱ ماه پیش SEC از ریپل شکایتی را مطرح کرده بود و ریپل و شرکت آن را درگیر مشکلات چندانی کرد.

قبل از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل،این ارز سومین ارز برتر Coinmarketcap بود و حجم معامله بسیار بالایی در بازار داشت و توانسته بود با رشدی چشمگیر تقریبا ۱۵۰% نسبت به قیمت خود صعود کند و زمزمه های صعود تا ۲ دلار هم شنیده میشد که بعد از شکایت SEC با سقوط بسیار زیادی مواجه شد و این ارز به تازگی ضررهای ناشی از ریزش قبلی را بازیابی کرده بود که بازهم با شکایتی جدید از Sec روبرو شد.حال باید منتظر ماند و دید که پاسخ ریپل  به این ادعا چیست.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید