شرکت(Guggenheim Partners) قصد دارد تا پاهای صندوق سرمایه گذاری را به بیت کوین باز کند.

شرکت(Guggenheim Partners) قصد دارد تا پاهای صندوق سرمایه گذاری را به بیت کوین باز کند.
این شرکت ۲۷۵ میلیارد دلاری اصلاحیه ای را برای تخصیص بیش از ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق فرصت های کلان به GBTC Grayscale تقدیم کرده است
پرونده Guggenheim به صندوق Macro Opportunities اجازه می دهد تا GBTC ، وسیله نقلیه سرمایه گذاری بیت کوین با معامله عمومی را از Grayscale ، در یک نقطه نامعلوم در آینده خریداری کند.
“صندوق فرصت های کلان گوگنهایم ممکن است از طریق سرمایه گذاری حداکثر ۱۰٪ از ارزش خالص دارایی آن در (Grayscale Bitcoin Trust GBTC “) به طور غیر مستقیم به دنبال قرار گرفتن در معرض بیت کوین باشد.”
طبق رتبه بندی شرکت مستقل  مورنینگ استار ، صندوق Guggenheim Macro Opportunities در حال حاضر ۵.۳ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت و ورزش دارد که دارای رتبه چهار ستاره “بر اساس بازده تنظیم شده توسط ریسک از ۲۷۰ صندوق باند غیر سنتی” است.
گوگنهایم استراتژی کلی صندوق را برای سهام با درجه نهادی (تیکر: GIOIX) به عنوان محصولی از “ایده های بالاترین اعتقاد” تیم سرمایه گذاری توصیف می کند. اگر این صندوق ۱۰ درصد سهام GBTC را به خود اختصاص دهد ، ارزش آن چیزی حدود ۵۰۰ میلیون دلار  است.
در این پرونده همچنین لیستی طولانی از ریسک های احتمالی سرمایه گذاران مرتبط با ارزهای رمزپایه ذکر شده است که از آنها به عنوان “دارایی های دیجیتال طراحی شده برای عملکرد به عنوان وسیله مبادله” یاد می شود. خطرات شامل عدم مقررات مبادله ارز رمزنگاری شده ، “حق بیمه قابل توجه” GBTC به ارزش خالص دارایی و عدم اطمینان در مورد قوانین و مقررات مالیاتی ، و سایر موارد است.
به نظر می رسد این حرکت مقدماتی توسط گوگنهایم بخشی از یک سری سرمایه گذاری فریبنده باشد که نشان دهنده افزایش پذیرش بیت کوین در میان موسسات مالی بزرگ است. در ماه اوت ، شرکت اطلاعاتی تجاری Microstrategy نزدیک به ۴۰،۰۰۰ بیت کوین خریداری کرد که منجر به یک حرکت سهمگین در قیمت سهام شد. به همین ترتیب ، شرکت خدمات مالی Square، Inc در ماه اکتبر ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید