سناتور جدید امیدوار است که بتواند بیتکوین را تبدیل به بحثی ملی کند!!!

سناتور جدید امیدوار است که بتواند بیتکوین را تبدیل به بحثی ملی کند!!!آیا بالاخره بیتکوین میتواند در بالاترین درجات دولتی طرفدار داشته باشد؟؟

آنچه باید در مصاحبه با برنامه ABC News GMA3 در روز جمعه  بدانید این است که سینتیا لومیس،سناتور منتخب بار دیگر حمایت خود را از  بیت کوین ابراز کرد تا جایی که گفت  “امیدوار است که بتواند بیت کوین را تبدیل به گفتگوهای کشوری(صحبت کردن از بیتکوین در بین مردم کشور ) کند.
در  کلیپی که به طور گسترده در توییتر منتشر شده است ، سناتوری که به زودی نماینده وایومینگ می شود که احتمالاً بالاترین مقام آمریکایی است که تا کنون چنین درخشان از ارز دیجیتال صحبت کرده است – به تجربه خود به عنوان خزانه دار دولت سابق اشاره کرد که چرا معتقد است  بیت کوین آینده دار است؟؟؟
“من یک خزانه دار دولت سابق هستم و بودجه دائمی دولت خود را سرمایه گذاری کرده ام ، بنابراین همیشه به دنبال ذخیره ارزش سرمایه بوده ام و بیت کوین متناسب با این موضوع است. و این ۲۱ میلیون واحد بیت کوین موجود  یک منبع محدود است. بنابراین من اطمینان دارم که این محدودیت نقش مهمی برای  ارزشمند کردن بیتکوین در طولانی مدت  خواهد داشت”
این سناتور همچنین از اتهامات سارا هاینز ، میزبان GMA3 ، مبنی بر اینکه بیت کوین می تواند برای پولشویی یا فرار مالیاتی مورد استفاده قرار گیرد ، جلوگیری کرد.
همانطور که Cointelegraph قبلاً هم گزارش داده بود ، لومیس یکی از اولین پذیرندگان بیت کوین است و اولین ورود او به ارز دیجیتال به سال ۲۰۱۳ و در پی اینکه داماد او در شرکت رمزنگاری Unchained Capital کار می کرد ، برمیگردد.
در حالی که برخی در کنگره مانند نماینده فلوریدا دارن سوتو که مشارکت در مبارزات انتخاباتی خود را با ارزهای دیجیتال پذیرفته است، تعداد اندکی هم مثل لومیس در مورد حمایت خود ابراز احساسات کرده اند.
در حالی که بسیاری از رسانه ها اشاره کرده اند که لومیس اولین نماینده زن وایومینگ در مجلس سنا است ، بسیاری از افراد دنیای ارزهای دیجیتال هم بدون شک امیدوارند که وی اولین نماینده واقعی بیت کوین نیز باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید