سقوط ۱۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین

سقوط 1500 دلاری قیمت بیت کوین

با سقوط بازارهای جهانی ، بیت کوین بیش از ۱۵۰۰ دلار از ارزش دلار خود را از دست دارد. کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده طی چند ساعت ۴۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

عصر روز گذشته و  امروز بازارها بسیار قرمز شده اند. بیت کوین به زیر ۲۲،۷۰۰ دلار رسید و روزانه حدود ۳.۵٪ کاهش نشان می دهد ، در حالی که آلت کوین ها حتی با شدت بیشتری کاهش داشتند.

این رکود همزمان با عقب نشینی گسترده بازار مالی در حالی است که شاخص های اصلی اروپا هم سقوط  کرده اند همچنین معاملات آتی شاخص آمریکا نیز در ساعات قبل از بازار کاهش یافت.

 بیت کوین ۱۴۰۰ دلار از دست داد

دیروز روز خوبی برای بیت کوین بود زیرا قیمت ارز رمزنگاری شده بار دیگر سر به فلک کشید و به بالاترین قیمت همیشگی خود در حدود ۲۴۳۰۰ دلار رسید.

با این حال ، امروز یک داستان کاملاً متفاوت است ، خصوصاً در چند ساعت گذشته. در زمان نوشتن این خبر ، قیمت در حدود ۲۲۷۰۰ دلار معامله می شود که فقط در عرض چند ساعت بیش از ۱۵۰۰ دلار کاهش دارد.

BTC / USD منبع: TradingView
در واقع ، BTC در Bitstamp به ۲۲،۴۱۱ دلار کاهش یافت اما از آن زمان توانسته است بخشی از ضررها را بازیابی کند.

کل بازار این فشار را احساس می کند که همه آلت کوین ها نیز قرمز بودند. ضرر آنها حتی بیشتر از ضررهای BTC است. Ripple’s XRP حدود ۸.۵۵٪ از دست داد ، ETH حدود ۷٪ از دست داد ، در حالی که Litecoin و Bitcoin Cash هر کدام فقط ۱۰٪ از دست دادند.

به طور خلاصه ، کل بازار در ساعات گذشته در حدود ۴۰ میلیارد دلار ضرر کرد که تصحیح قابل توجه ای است.

 ویروس جدید در انگلیس

بازارهای اروپا در حال حاضر قرمز هستند زیرا FTSE 100 در زمان نوشتن این خبر ۲.۸٪ کاهش یافته است. یکی از دلایل احتمالی این امر ممکن است محدودیت های همه گیر در انگلیس باشد و بسیاری از اروپا مرزهای خود را به انگلیس بسته اند.

روز شنبه ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، یک کنفرانس مطبوعاتی اضطراری برگزار کرد و بازگشت شرایط را مانند قرنطینه قبلی برای مردم در لندن ، جنوب شرقی و شرق انگلیس اعلام کرد.

این محدودیت های سطح ۴ به عنوان تلاشی برای جلوگیری از گسترش نوع جدیدی از COVID-19 معرفی شده است که هفته گذشته کشف شد و گفته می شود که ۷۰٪ سریعتر از انواع قبلی گسترش می یابد.

بازارهای ایالات متحده نیز در حال حاضر این فشار را احساس می کنند که معاملات شاخص های اصلی  بازار  قرمز هستند همچنین معاملات S&P 500 با افت ۰.۴ درصدی روبرو هستند .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید