سطح حیاتی نگهداری نهنگ های بیت کوین ۱۴.۹K دلار است.

سطح حیاتی نگهداری BTC نهنگ های بیت کوین 14.9K دلار است.
نهنگ های بیت کوین نشان دادند که تجمع ۱۴،۹۱۴ دلار د برای ادامه حیات لازم است.

داده های جدید Whalemap نشان می دهد که برای حفظ حرکت صعودی ، قیمت بیت کوین باید بالاتر از سطح ۱۴،۹۱۴ دلار باشد.
دسته نهنگ ها ، با شکل حباب های نشان داده شده در نمودار زیر ، هنگام خرید سرمایه گذاران با ارزش خالص بیت کوین تشکیل می شوند و آنها را جابجا نمی کنند.

این نشان می دهد که نهنگ ها بیت کوین را در آن سطح جمع کرده اند و نشان می دهد که در صورت تصحیح ، احتمالاً به عنوان منطقه پشتیبانی کننده باقی خواهد ماند.
در کوتاه مدت ، بیت کوین برای مدت طولانی بیش از ۱۴،۹۱۴ دلار مهم است. این به معنی ادغام  مقاومت چند ساله در ۱۶۰۰۰ دلار و ثبات بالاتر از سطح حمایت اصلی است.

سطح حیاتی نگهداری BTC نهنگ های بیت کوین 14.9K دلار است.

چه چیزی قیمت BTC را بالاتر از ۱۴،۹۱۴ دلار نگه می دارد؟

در طول هفته گذشته ، بیت کوین شاهد یک اقدام غیرمعمول قیمت بوده و در محدوده وسیعی کاملا بی ثبات بوده است.
از ۶ نوامبر تا ۹ نوامبر ، BTC سطح ۱۶۰۰۰ دلار را دو بار آزمایش کرد و به ۱۴۳۵۰ دلار رسید. این نوسانات کوتاه مدت احتمالاً به دلیل  رویدادهای بزرگ ، از جمله نتایج انتخابات ایالات متحده بوده است.
از اوایل ماه نوامبر خطرات بزرگی در بازار وجود داشته است. ریسک انتخابات به طور محسوسی به سود بیت کوین بود زیرا سرمایه گذاران به دنبال دارایی های امن بودند.
سپس ، موفقیت واکسن Pfizer به یک متغیر غیرمنتظره تبدیل شد و باعث سقوط بیت کوین و طلا شد.
علی رغم این موضوعات، بیت کوین به راحتی بالاتر از ۱۳،۶۰۰ دلار باقی مانده است ، سطحی که تحلیلگران Whalemap آن را مشخص کردند.
آنها نوشتند: “سطوح جدیدی که در آخر هفته تشکیل شد! اگر ما شروع به دامنه بندی کنیم ، این باید راهنمای خوبی برای سطوح باشد. برای ادامه روند گاوی قیمت باید بیش از ۱۳،۶۰۰ پوند باقی بماند. “

در کوتاه مدت ، محدوده ۱۳،۶۰۰ تا ۱۴،۹۱۴ دلار همچنان مهمترین مورد برای ادامه روند بیت کوین است.
با توجه به اینکه ماینرها اقدام به فروش کرده اند ، تاکنون حرکت BTC نسبتاً قوی بوده است.

همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، مدیر عامل CryptoQuant ، کی یانگ جو در مصاحبه ای گفت که ماینرها بیت کوین ها را می فروشند. بر اساس انعطاف پذیری BTC ، تقاضای خریدار جدید احتمالاً فشار فروش ناشی از ماینرها را خنثی می کند.

سرمایه گذاران در یک دوراهی قرار دارند زیرا بیت کوین به دلیل عدم اطمینان بازار ، شاهد نوسانات گسترده ای است. برخی از شاخص های زنجیره ای نشان دهنده ورود BTC به منطقه ای بیش از حد فروخته شده است که سرمایه گذاران می توانند سود کسب کنند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید