سایت coinshares می گوید:PayPal ممکن است به زودی ارز دیجیتال خود را صادر کند.

سایت coinshares می گوید:PayPal ممکن است به زودی ارز دیجیتال خود را صادر کند.
 
طبق گفته یکی از مدیران ارشد صنعت ، غول پرداخت دیجیتال جهانی PayPal  پس از ورود رسمی به صنعت ارزهای دیجیتال ،  ممکن است به سمت صدور ارز دیجیتال  خود حرکت کند.
 
مِلتِم دِمیرورز ، مدیر  شرکت مدیریت دارایی دیجیتال CoinShares ، می گوید که  پی پال پس از اینکه  اخبار مربوط به پشتیبانی خود را از ارزهای دیجیتال را منتشر کرد ،از اینکه این شرکت ارز دیجیتال خود را ارائه دهد تعجب نخواهد کرد.
 
در مصاحبه ۲۱ اکتبر با CNC’s Fast Money ، Demirors ادعا کرد که:
 
“من تعجب نخواهم کرد اگر در شش تا ۱۲ ماه آینده ، PayPal شروع به راه اندازی ارز دیجیتال خود مانند دلار دیجیتال کند  که این اتفاق را در بسیاری از شرکت های پرداخت مشاهده می کنیم.”
دمیرورز گفت که ممکن است PayPal علاقه مند به راه اندازی توکن خود باشد زیرا این شرکت رسما از Libra Association ، نهاد حاکم بر پروژه ارز دیجیتال Libra فیس بوک ، خارج شد.
“پی پال که یکی از اعضای انجمن در زمان راه اندازی این پروژه در ژوئن سال ۲۰۱۹ بود ، این پروژه را چند ماه بعد ترک کرد و ادعا کرد که نمی خواهد  نظارتی بر روی Libra “داشته باشد.”
 
مدیر عامل PayPal ، دن شولمن بعداً گفت که این مقررات و انطباق برای PayPal به عنوان شرکتی مورد اعتماد در سراسر جهان اساسی است. وی همچنین اظهار داشت که PayPal در حال تولید محصولی است که “لزوماً قابل رقابت با Libra نباشد.”
 
در ۲۱ اکتبر ، PayPal رسماً اعلام کرد که این شرکت توانایی “خرید ، نگهداری و فروش” تعدادی ارز دیجیتال از جمله،بیتکوین،اتریوم،بیتکوین کش و لایتکوین را به طور مستقیم با کیف پول دیجیتال PayPal را دارد. با این ویژگی جدید ، مشتریان پی پال می توانند از اوایل سال ۲۰۲۱ از ارزهای دیجیتال خود برای خرید و فروش استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید