ریپل قصد دارد ۳۳ درصد از سهام MoneyGram خود را با سود قابل توجه نقد کند.

ریپل قصد دارد 33 درصد از سهام MoneyGram خود را با سود قابل توجه نقد کند

پروتکل پرداخت Blockchain Ripple قصد دارد یک سوم سهام خود را در  MoneyGramکه مستقر در ایالات متحده است بفروشد ، زیرا سهام MGI افزایش یافته است.

پروتکل پرداخت مستقر در سانفرانسیسکو روز جمعه ،سندی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه داده است که در این مقاله آمده است که Ripple با MoneyGram توافق نامه ای منعقد کرده اند که به Ripple اجازه فروش حداکثر ۴،۰۰۰،۰۰۰ سهام عادی را می دهد.
این امتیاز ریپل برای فروش سهام در اوایل ۳۱ مارس ۲۰۲۱ ، زمانی که حداکثر مبلغ باید فروخته شود منقضی خواهد شد.

CryptoPotato سال گذشته خبر داد که Ripple و MoneyGram یک همکاری استراتژیک را اعلام کردند.

مدت اولیه توافق دو ساله بود. ریپل موافقت کرده بود تا در طی مدت دو سال تعهد سرمایه ای به مبلغ ۵۰ میلیون دلار در ازای حقوق صاحبان سهام ارائه دهد.

طبق پرونده SEC ، ریپل صاحب ۶.۲۲ میلیون (۸.۶٪ سهام) سهم شرکت انتقال پول غول پیکر MoneyGram است.

با این حال ، شرکت بلاکچین حکم خرید حداکثر ۵.۹۵ میلیون سهم دیگر را دارد که مبلغ آن در مجموع دارای ۱۲.۲ میلیون سهم یا ۱۷٪ سهام MoneyGram است.
با سرمایه گذاری اولیه در سال ۲۰۱۹ ، ریپل سهام MoneyGram را با قیمت ۴.۱۰ در هر سهم خریداری کرد که یک حق بیمه قابل توجه برای قیمت بازار بود.
با این وجود ، سهام( MoneyGram (MGI در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است و جلسه جمعه را با قیمت ۷.۴۲ دلار بسته است. به همین ترتیب ، ریپل با وجود حق بیمه اولیه می تواند با سود ۸۰ درصدسهام خود را تبدیل به پول نقد کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید