راه اندازی ویژگی های بانکی برای تسهیل معاملات ارزهای رمزنگاری شده فیات توسط simplex

 راه اندازی ویژگی های بانکی برای تسهیل معاملات ارزهای رمزنگاری شده فیات توسط simplex

Simplex ، ارائه دهنده راه حل های ارز رمزنگاری شده در اسرائیل ، از معرفی ویژگی جدیدی با هدف تسهیل خرید و فروش دارایی های دیجیتال خبر داده است و به طور مشترک با کیف پول ها ، صرافی ها و مراکز فروش ارز رمزها کار خواهد کرد.

بانکداری ساده راه اندازی شد.

Simplex در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد ، زیرساخت مالی اش دارای مجوز اتحادیه اروپا است و خود را به عنوان ارائه دهنده “زیرساخت های فیات برای صنعت ارزهای رمزپایه” توصیف می کند.

این شرکت آخرین محصول خود را در بیانیه مطبوعاتی مشترک با CryptoPotato اعلام کرد. با استفاده از Simplex Banking در صرافی ها ، کیف پول ها و مراکز فروش ارزهای رمزپایه ، آنها را قادر می سازد روش های پرداخت فیات محلی و جهانی را به کاربران خود ارائه دهند.

مجوز بانکی Simplex و IBAN  “مقادیر خرید فوق العاده زیادی” را که ویژگی جدید برای هر کاربر ایجاد کند ، فراهم می کند.
این شرکت وعده داده که این سرویس جریان اصلی و کاربرپسندی خواهد داشت.

در این بیانیه همچنین مشخص شد که این محصول میلیون ها یورو برای تعامل با ارزهای رمزپایه در هنگام راه اندازی واریز کرده است و امکاناتی نظیر تنظیم خریدهای خودکار هوشمند که به کاربران امکان می دهد که به سازمان های خیریه مورد نظر خود کمک مالی کنند.

شرکای غول پیکر

در این بیانیه توضیح داده شده است که برخی از مشهورترین نامها در صنعت ارزهای رمزپایه بانکداری ساده را پیاده سازی می کنند. این موارد شامل OKEx ، Huobi ، Poloniex ، Jaxx ، CoinFlip و Changelly است.

با تکمیل ثبت نام ، کاربران می توانند از مزایای مدیریت ماهیانه و همچنین بدون هیچ گونه هزینه ای برای صدور کارت بدهی استفاده کنند.

از سال ۲۰۱۴ ، Simplex روش های جدیدی را برای امکان پذیر کردن جریان اصلی دارایی های رمزنگاری از طریق خرید ایمن ارزهای رمزپایه با کارت های اعتباری و نقدی را ارائه کرده است.

مدیر عامل شرکت CEO Nimrod Lehavi گفت:

Simplex Banking متناسب با نیازهای رو به رشد بازار ، یعنی خرید و فروش آسان دارایی های رمزنگاری ، با خیال راحت ، بدون محدودیت و طیف وسیعی از گزینه های پرداخت است . “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید