رئیس سابق گلدمن ساکس و مشاور اقتصادی ترامپ می گوید بیت کوین فاقد یکپارچگی است

رئیس سابق گلدمن ساکس و مشاور اقتصادی ترامپ می گوید بیت کوین فاقد یکپارچگی است

گری کوهن ، مشاور سابق دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که همچنین مدیر گلدمان ساکس بود ، گفته است که بیت کوین فاقد صداقت است.

گری کوهن ، مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور دونال ترامپ ، که رئیس جمهور سابق و مدیر مالی بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس نیز بود ، گفت که بیت کوین ممکن است از کار بیفتد زیرا دارای نقص است.

نقص صداقت بیت کوین

طبق گزارش بلومبرگ در تاریخ ۱ دسامبر ، کوهن اظهار داشت که “نقص صداقت” بیت کوین می تواند منجر به شکست بزرگترین ارز رمزنگاری شود. رئیس سابق گلدمن ساکس این سخنان را طی مصاحبه ای در تلویزیون بلومبرگ بیان کرد.

هنگامی که از موضع صعودی خود در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه و تأثیر فناوری نوپا بر اقتصاد سوال شد ، کوهن در پاسخ گفت که او طرفدار بیت کوین نیست.

مشاور اقتصادی ترامپ سابق همچنین BTC را فاقد شفافیت و برخی از اصول اساسی یک بازار واقعی توصیف کرد.

کوهن در ادامه سخنان خود اظهار داشت:

“بخشی از یکپارچگی یک سیستم این است که بدانیم چه کسی آن را مالک آن است و اینکه چه کسی آن را دارد و دلیل انتقال آن را بداند. سیستم بیت کوین امروز هیچ شفافیتی در مورد آن ندارد. بنابراین افراد زیادی این سوال را دارند زیرا به سیستمی احتیاج نیست که دارای ردیابی نباشد. “

 اظهارات کوهن با تعجب اعضای انجمن رمزنگاری در توییتر روبرو شد. بیشتر مفسران اظهار داشتند که اظهارات Cohn نشانگر عدم تحقیق و درک اساسی از عملکرد Bitcoin است.

پیر روچارد ، بنیانگذار موسسه Satoshi Nakamoto ، از طریق توییتر پاسخ داد و گفت:

“من رسماً گری کوهن را به بحث تلویزیونی درباره قابلیت شنیدن بیت کوین به چالش می کشم. او را نزد من بیاورید. “

 

علاوه بر این ، اظهارات Cohn در زمان افزایش قیمت BTC ارائه شد که این ارز رمزپایه  در ۳۰ نوامبر با بالاترین رکورد ثبت شده در دسامبر ۲۰۱۷ ، به بالاترین حد خود در تاریخ (ATH) دست یافت.

اولین بار مخالف بیت کوین نیست

موضع گیری ضد بیت کوین Cohn تعجب آور نیست. در ماه مه ۲۰۱۸ ، رئیس جمهور سابق گلدمن ساکس اظهار داشت که ممکن است یک ارز رمزنگاری شده جهانی وجود داشته باشد ، اما این بیت کوین نخواهد بود. کوهن همچنین فاش کرد که بلاکچین را به بیت کوین ترجیح می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید