ذخیره اتریوم صرافیها تا ۲۷% در روزهای اخیر کاهش یافته است!!!

 تحلیل گران معتقدند اتریوم به زودی یک رکورد قیمتی جدید را ثبت خواهد کرد.

داده های (CryptoQuant) نشان میدهد تنها ۸.۱ میلیون اتریوم در صرافیهای متمرکز موجود است، که به نسبت ۴۸ ساعت قبل ۲۷% درصد کمتر شده است.

این خبر ابتدا توسط الکس ساندرز، خبرگذاری Nuggets News،  مورد توجه قرار گرفت و در یادداشتی در ۱۴ ژانویه نوشته بود ذخیره اتریوم صرافیهای متمرکز از ۱۱ میلیون به ۱۰ میلیون طی ۲۴ ساعت رسیده و معتقد بود در طی ۱۰ روز با روند فعلی شاهد تمام شدن اتریوم از تمامی صرافیها خواهیم بود.

-امروز ساندرز در یادداشتی اشاره کرد که این کاهش بیش از ۲۰ درصدی،  ممکن است تمام شدن اتریوم صرافی ها حتی در ۴۸ ساعت آینده رخ دهد !!!

او در توییتر نوشت : 

“صرافی ها ممکن است در طی ۴۸ ساعت آینده اتریوم خود را تمام کنند. تقاضا سر به فلک کشیده است. اتریم صرافی ها از ۱۰ میلیون به ۸ میلیون طی چند ساعت گذشته رسیده است. تارگت های اتریوم ۵ هزار دلار و‌۱۰ هزار دلار و ۲۰ هزار دلار در بلند مدت است. بعید می دانم هولدر ها اتریومشان را بین ۱-۲ هزار دلار بفروشند.”

دیگر داده ها نشان میدهد که موجودی صرافی ها از اواسط ماه می(که بیشترین رکورد ذخیره ثبت شده بود) ۴۲.۵% کاهش داشته است.

داده های Glassnode نشان میدهد که , اتریوم در صرافی های غیر متمرکز نیز به قدری کم شده که حتی از جولای ۲۰۱۸ به این میزان پایین نبوده است. در حالی که این مقاله را می نویسم، فقط ۷% اتریوم درگردش (Circulating Supply) نزد صرافی ها می باشد.

ساندرز از این اطلاعات این گونه برداشت میکند که به زودی شاهد یک انفجار گاوی خواهیم بود و میگوید: 

ما همه میدانیم چه برسر بیت کوین امد وقتی تقاضا سر به فلک کشید!! در ۹۰ روز چهار برابر شد!!

داده های CryproQuant نشان میدهد ; که بیت کوین از وقتی که رکورد جدید را ثبت کرده است موجودی بیت کوین صرافیها ۲۱% کاهش داشته است.

هرچند شتاب در موجودی اتریوم نشان میدهد ممکن است حتی اتریوم از بیت کوین پیشی بگیرد; زیرا در حالی که بیت کوین از ۱۲ هزار دلار به ۴۰ هزار دلار رسید تنها ۴.۵ درصد ذخیره صرافیها کاهش یافت.

همچنین داده های IntoTheBlock سیگنال های گاوی اتریوم را بالا نشان میدهد….

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید