درخواست از کاخ سفید برای متوقف کردن شکایت SEC

درخواست از کاخ سفید برای متوقف کردن شکایت SEC

در حالی که XRP همچنان برای حفظ ارزش خود به مبارزه ادامه می دهد ، طوماری به کاخ سفید برای SEC-Ripple به صورت آنلاین منتشر شده است.

همه چیز برای ریپل و رمز ارز XRP آن چندان خوب به نظر نمی رسد. در روزی که کل سقف بازار موفق شد ۶۰ میلیارد دلار عظیم برای بیت کوین با افزایش خیره کننده ۱۱ درصدی اضافه کند ، XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد افت کرده است.

در تحولی جالب که به نظر می رسد ، گروهی از حامیان تلاش می کنند دست کاخ سفید را به اتهامات مطرح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار دخیل بدانند.

حامیان XRP دادخواست خود را به کاخ سفید ارائه می دهند

دادخواست جالبی با عنوان ما مردم از دولت فدرال می خواهیم XRP را در نظر بگیرد این دادخواست با جمع آوری امضا از طرفداران Ripple ، بصورت آنلاین منتشر شده است.

در این دادخواست، توضیح می دهد که:

“به دلیل اقدام SEC، بازار ۴۰ میلیارد دلاری ارز به سرعت در حال شکست است زیرا شرکت ها برای حفظ سازگاری تلاش می کنند. میلیاردها دلار ارزش به سرعت پشت سر هم از بازار پاک می شود و از همه مهم تر ، صدها هزار نفر متحمل خسارات جبران ناپذیری می شوند. “

این دادخواست  در ۲۹ دسامبر سال ۲۰۲۰ توسط شخصی با استفاده از حروف اول نام J.W. ایجاد شده است. برای دریافت پاسخ از کاخ سفید به ۱۰۰۰۰۰ شرکت کننده نیاز است و تاکنون بیش از ۱۱،۵۰۰ نفر آن را امضا کرده اند.

آخرین درخواست این است که کاخ سفید “فوراً” شکایت SEC را متوقف کند زیرا “به دارندگان ارز XRP آسیب می رساند.”

لحن کلی دادخواست تقریباً شبیه موضع رسمی Ripple است. همانطور که CryptoPotato گزارش داد ، این شرکت اظهار داشت که “ادعاهای اثبات نشده علیه Ripple” قبلاً “به تعداد بی شماری دارندگان بیگناه خرده فروشی که هیچ ارتباطی با این شرکت ندارند” آسیب رسانده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید