درباره ما

شرکت لاموردا جنرال تریدینگ در سال ۲۰۰۵ در شهر دبی توسط چند شخص ایرانی ،اماراتی در کشور امارات ثبت کردیم.

بعد از سالها تجارت در سال ۲۰۱۸ تصمیم به آن شد که این شرکت در حوزه کریپتو کارنسی وارد حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال گردد.
این شرکت پس از تحقیق و بررسی برروی ارزهای دیجیتال به این نتیجه رسید برای کشورهای حوزه خلیج فارس شروع به ساخت یک پلتفرم p2p که به منظور خرید و فروش کاربر با کاربر و انتقال فیات در بستری امن کرد.


لذا با پیگیری متداول و تحقیقات مختلف با یک شرکت هندی که در این کسب و کار تجربه ی فراوانی داشتند به توافق رسیدیم و ۷ جفت ارز را به این پلتفرم اضافه کردیم.
بعد از اتمام سایت و شروع شدن فعالیت رسمی سایت بدون هیچگونه تبلیغات خاصی تقریبا حدود ۲۰۰۰ کاربر در یک ماه وارد سایت شدند،
اما کاربران در زمان ریزش یا نوسانات قیمتی زیاد نیاز داشتند که بیتکوین یا ارزهای خود را به سرعت تبدیل به یک رمز ارز ثابت مثل تتر(دلار دیجیتالی) کنند.


بنابراین تصمیم بر این شد که یک صرافی بین المللی با کمک دو صرافی بزرگ دنیا به خاطر حجم معاملات بالا به توافق برسیم.
از طرفی دیگر به دلیل تحریم ایرانیان و برخی از کشور ها در صرافی های بزرگ دنیا توانستیم با چند صرافی به توافق برسیم.
حالا بعد از حدود دوسال پلتفرم کوین لوکالی با دو پنل p2p و Exchange آماده ارائه خدمات به ایرانیان و فارسی زبانان میباشد.
این شرکت به دلیل تحریم ها از گذاشتن عبارات فارسی بر روی سایت اصلی معذور است، به همین خاطر مجبور به خدمات آموزشی و تحلیل ویدیویی در سایت فارسی شدیم.

امیدواریم از انچه شما در این پلتفرم میبینید خواسته ها و نگرانی های شما را نسبت به تحریم ها،تایید مدارک و امنیت آن بر طرف کند.همچنین در این پلتفرم مدارک ایرانیان تایید میشود و احتیاجی به فیلتر شکن نیست،

همچنین به خاطر نرخ بالای دلار و هزینه کارمزد، سایت کوین لوکالی دو شبکه رایگان Bep2 و trc20 را برروی وبسایت خود قرار داده است تا کاربران بتوانند بدون هیچ کارمزدی و بدون هزینه اقدام به واریز و برداشت کنند.
امیدواریم با ارائه خدمات در شرکت ایرانی که نمایندگی ما در ایران هست بتوانیم رضایت شما فارسی زبانان را بدست اوریم.