خبرگزاری AP news نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را در بلاکچین منتشر میکند!!!

خبرگزاری AP news نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را در بلاکچین منتشر میکند!!!
خبرگزاری Associated Press  نتایج دریافتی انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر ایالات متحده را در بلاک چین های Ethereum و EOS منتشر کرده است.
همانطور که در صفحه وب  با جزئیات چگونگی دسترسی به API AP Elements آن ذکر شده است ، نتایج توسط نرم افزار OraQle Everipedia به طور غیرقابل تغییر در بلاکچین نوشته می شوند.
در حالی که نتایج به طور طبیعی در وب سایت AP نیز منتشر می شود ، استفاده از Everipedia مبتنی بر بلاکچین سابقه تماس غیرقابل کنترل و دائمی تماس های هر ایالت را هنگام برقراری ارتباط فراهم می کند.
این خبرگزاری AP همچنین  قرارداد هوشمند Ethereum را منتشر کرده است ، که به خوانندگان اجازه می دهد از برخی منابع دنبال کننده بلاکچین اتریوم همچون Etherscan برای دنبال کردن نتایج  استفاده کنند.
با این حال نسخه قابل دسترسی تری از نتایج ، با جمع آوری نتایج از تمام ایالت های خوانده شده تاکنون ، از طریق حساب EOS AP در Bloks.io در دسترس است.
انتخابات ۲۰۲۰ ایالات متحده یکی از بحث برانگیزترین انتخابات در دهه های گذشته است که نتایج در سیماهای مهم نبرد به پایین منتهی می شود. تقریباً ۱۰۰ میلیون رأی زودهنگام به دلیل شیوع کرونا ویروس یا از طریق پست یا شخصاً  به دست آمده است،که باعث ناراحتی رئیس جمهور حال حاضر  دونالد ترامپ شد.
دنیای ارزهای دیجیتال مشتاقانه به دنبال این است که بفهمد چه کسی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد شد و این انتخاب چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت.
با این حال ، ممکن است چند روز یا حتی هفته ها  از صدور حکم نهایی بگذرد ، در حالی که ترامپ ادعاهای بی اساس کلاهبرداری را مطرح کرده و تهدید به راه اندازی یک چالش در دادگاه عالی کرده است ، با این وجود  هنوز میلیون ها رای  شمارش نشده وجود دارد و باید دید این انتخابات چه تاثیری بر روی بازارهای جهانی و بازار کریپتو ها خواهد گذاشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید