حریم خصوصی باید درCBDC مورد بحث قرار گیرد.

حریم خصوصی باید درCBDC

مدیر تحقیقات Boston Fed می گوید: حریم خصوصی باید در هسته CBDC باشد حریم خصوصی باید از آغاز توسعه CBDC یک نکته کلیدی در بحث ها باشد.

Robert Bench ، مدیر تحقیقات بانک فدرال رزرو بوستون ، فکر می کند حفظ حریم خصوصی باید در هنگام ایجاد پول دیجیتال مورد توجه قرار گیرد ، نه یک موضوع که بعدا راجع به آن صحبت می شود.

Bench روز جمعه گفت: “حریم خصوصی سوالی است که ما از نظر فنی بسیار مهم دانستیم.”
“یکی از آموخته های ما این است که سوالات مربوط به حریم خصوصی و هویت باید در اولین مرحله از کار مورد توجه قرار گیرد. تبدیل حریم خصوصی یا هویت به صورت یک فرایند موقت بهینه و کارآمد نیست. “

در دنیای دیجیتالی عمدتاً اهداف حفظ حریم خصوصی کمتر دیده شده است. پول نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که کشورها به دنبال ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی یا CBDC هستند ، پرداخت ها نسبت به معاملات نقدی روز گذشته کمتر خصوصی شده است.
CBDC ها ممکن است به کاربران حریم خصوصی بدهند یا ندهند. Bench درباره حریم خصوصی گفت:
“این چیزی است که سیاست گذاران باید در مورد آن فکر کنند.”
“وقتی بعداً آن را اضافه کنید ، کار نمی کند.”

Bench به سوال مجری پانل و رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده کریس جیانکارلو پاسخ داد ، وی در مورد ملاحظات مربوط به حریم خصوصی هنگام استفاده از US CBDC و همچنین پول دیجیتال دیگر سوال کرد.
در این بحث ، کریگ سلارس ، بنیانگذار (Tether (USDT ، به دنبال معیارهای حریم خصوصی پول نقد فیزیکی در دنیای دیجیتال بود.
وی گفت: “آنها ویژگی های قابل جبران ناپذیری دارند:،ما باید سوال خود را به این سمت تغییر دهیم: اگر ما فناوری حفظ دقیق ویژگی های دلار کاغذی را داریم ، چرا باید دلارهای دیجیتال با آزادی های کمتر را بپذیریم “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید