جریان اصلی defi اجتناب ناپذیر است!!!

جریان اصلی defi اجتناب ناپذیر است!!!
برایان بروکس ، مسئول کنترل ارز ایالات متحده پیش بینی می کند که مالیات غیرمتمرکز (DeFi) بسیاری از خدمات مالی ارائه شده توسط بانک ها را منسوخ می کند ، درست همانطور که ایمیل باعث اختلال در خدمات پستی می شود.
بروکس در مصاحبه ای در  هفته نامه DC Fintech در ۱۹ اکتبر ، پیشبینی کرد که در آینده ای نه چندان دور فناوری های توزیع شده دفتر (DLT) واسطه خدمات مالی باشند و نقش تاریخی بخش بانکی را به عنوان “نگهدارنده دفتر مرکزی” زائد کند.
بروکس که پیش از این مدیر حقوقی Coinbase بود ، اکنون رئیس دفتر نظارت بر امور بانکی وزارت خزانه داری است.
وی عملکرد تاریخی موسسات مالی را به عنوان جمع کننده پول مقایسه کرد و وظیفه اداره پست را به عنوان تجمیع کننده ارتباطات دانست و خاطرنشان کرد: “با ایمیل ، دیگر نیازی به تجمیع نداریم – می توانیم این کار را خودمان با یکدیگر انجام دهیم. “
بروکس در پاسخ به این سوال که بانک ها در میان تخریب های خلاقانه ناشی از پول های ثابت و DeFi چه نقشی در جامعه خواهند داشت ، گفت: “بشر به خدمات مالی احتیاج دارد ، نیازی به بانک ندارد.”
“این امکان وجود دارد که شما فقط آنلاین شوید و بگویید ،” هی ، گوش کن ، من ۱۰ هزار دلار اینجا دارم و دوست دارم پنج درصد درآمد کسب کنم و الگوریتم شخصی را پیدا می کنی که همه ناگهان متوجه نا کارامدی بانک ها میشوند.
بروکس پیش بینی می کند که بانک ها به ارائه مجموعه ای از خدمات مهم از جمله “نگهداری دارایی های فیزیکی” و “امانتداری” ادامه خواهند داد.
وی همچنین انتظار دارد بانکها با دنیای غیر متمرکز  سازگار شوند و آینده ای را پیش بینی کنند که بانکها و  در  شبکه های بلاکچین کار کنند و در آن بانکها با پول های ثابت خود  در آن کار کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید