ثبت قله جدید توسط ارز Fet بعد از گذشت ۲ سال و بلافاصله پس از همکاری با شرکت بوش!!!

خبرهای فاندامنتال قوی،مشارکت های پر اهمیت و محوری در پروژه Defi و‌ همکاری با شرکت بوش،قیمت ارز Fet را به بالاترین حد خود در ۲ سال اخیر رساند.

هوش مصنوعی به طور روزمره چهره معاملات ، رایانه و سایر فناوری ها را تغییر می دهد.

در ابتدایی ترین شکل ، اطلاعات جمع آوری شده توسط هوش مصنوعی در واقع فقط داده هایی است که می توان برای تفسیر استفاده کرد و بلاک چین ها برای ذخیره سازی و انتقال داده ها ساخته می شوند.

Fetch.ai “آزمایشگاه هوش مصنوعی مستقر در کمبریج” است که هدف آن استفاده از فناوری توزیع شده برای ساخت یک سیستم یادگیری ماشین غیرمتمرکز است که قادر به ایمن سازی هر نوع داده در سطح جهان باشد.

 

                                      ***چارت تایم فریم ۴ ساعته ارز FET***

 

اطلاعات حاصل از منابع Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که قیمت FET از ابتدای سال ۲۰۲۱ ،حدود ۷۲۰٪ افزایش یافته و در این هفته قیمت این altcoin به بالاترین قیمت سالانه خود در ۰.۴۰ دلار رسیده است.

اطلاعیه های مشارکت و ادغام با DeFi باعث این رشد هستند!

توییت های  این پروژه نشان می دهد که هیجان در اواخر ژانویه زمانی شروع شد که Fetch.ai درباره پروژه (MTLX) خود ، که یک تبادل غیرمتمرکز (DEX) برای اکوسیستم Fetch.ai است.

با توجه به اینکه DeFi خود به تنهایی پروژه دیگری است که به سرعت در حال ظهور است ، ورود FET در آن با افزایش چشمگیر حجم معاملات روبرو شد.

به عنوان مثال  برای راه اندازی Mettalex ، به دارندگان توکن FET این امکان داده شد که ارزهای خود را برای مدت ۳ ماه استیک کرده و ۱۰ درصد سود کسب کنند که جایزه آن با توکن های MTLX پرداخت می شود.

جنبش و رشد این پروژه در طول ماه فوریه به دنبال چند کار پراهمیت ادامه یافت ، از جمله مهمترین آنها توافق با گروه بوش برای کمک به این پلتفرم برای اجرای یک پروژه بلاکچین چند منظوره است که برای فعال کردن نسخه وب ۳.۰ طراحی شده است.

در حالی که تیم پروژه blockchain این کمپانی از اکتبر ۲۰۲۰ در حال انجام آزمایش است ، به نظر می رسد نسخه منتشر شده در اواسط ماه مارس بر اساس توییت زیر از تیم Fetch.ai در حال انجام است:

 

 

 

انتشار اولین برنامه بومی این پروژه در App Store نشان می دهد که گسترش اکوسیستم Fetch.ai تازه آغاز شده است و حجم معاملات این ارز به طور زیادی در حال افزایش است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید