تکذیبیه شماره ۱ کوین لوکالی موضوع : فروش توکن جعلی CLC

فروش توکن جعلی CLC

بسمه تعالی

اطلاعیه فروش توکن جعلی با نام کوین‌لوکالی

طبق گزارشات و اطلاعات دریافتی از شهر مشهد مقدس ، عده‌ای با سوءاستفاده از نام این صرافی اقدام به فروش ارزدیجیتال با نام جعلی کوین‌لوکالی (CLC) نموده‌‌اند.

به اطلاع می‌رساند صرافی بین‌المللی کوین‌لوکالی در حال حاضر هیچ برنامه عملیاتی مبتنی بر عرضه و فروش ارزدیجیتال اختصاصی با نام کوین‌لوکالی ندارد و تنها نمایندگی و دفتر پشتیبانی آن در تهران می باشد.

هرگونه خرید و فروش ارزدیجیتال با این نام کلاهبرداری می باشد. صرافی کوین لوکالی ضمن پیگیری جدی این مسئله از طریق مراجع قانونی،از مردم خواهشمند است از خرید و فروش این ارز دیجیتال اکیدا خودداری نمایند و در صورت مشاهده چنین مواردی با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۶۹۴۴ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است پلتفرم صرافی کوین‌لوکالی صرفا جهت تبدیل ارزهای دیجیتال به دیگر ارزهای دیجیتال می‌باشد و هیچ گونه خرید وفروش ریالی بر بستر آن انجام نمی‌شود. کاربران ایرانی بدون نگرانی از تحریم و بلاک شدن حساب کاربری همچنان میتوانند از سرویسهای این سایت استفاده نمایند.

جهت مشاهده آخرین اخبار، برنامه‌‌ها ،تغییرات و وضعیت نمایندگی در کشورها و شهرهای مختلف به وب‌سایتهای زیر مراجعه فرمایید:

coinlocally.com

coinlocally.info

بدیهی‌ست صرافی کوین‌لوکالی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه فعالیت اعم از تبلیغ و خرید و فروش و…خارج از موارد اعلام شده در وب‌سایت‌های فوق ندارد.

روابطعمومی صرافی کوین‌لوکالی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید