تسلط ۷۰ درصدی بیت کوین بر بازار یک تریلیون دلاری (قیمت بیت کوین ۳۵۹۰۰$)

تسلط 70 درصدی بیت کوین بر بازار یک تریلیون دلاری (قیمت بیت کوین 35900$)

سقف بازار ارزهای رمزنگاری شده در حالی که بیت کوین یک رکورد تازه در سال ۲۰۲۱ به ثبت رسانده و بیشتر آلتکوین ها رشد داشته اند ، یک بالاترین رکورد جدید را به خود اختصاص می دهد.

همانطور که بیت کوین در اوایل امروز به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی نزدیک به ۳۶۰۰۰ دلار صعود کرد ، اکثر آلتکوین ها نیز همین روند را دنبال می کنند. در نتیجه ، کل سقف بازار به ATH دیگر رسیده و به یک تریلیون دلار نزدیک شده است ، در حالی که سلطه BTC بار دیگر ۷۰٪ است.

انفجار آلتکوین ها

همین چند روز پیش ، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده با کاهش چشمگیر قیمت دو رقمی آلتکوین ها ، به شدت سقوط کرد. با این حال ، وضعیت کاملاً در ۴۸ ساعت بعد تغییر کرده است.

اتریوم با افزایش چشمگیر ۱۰ درصدی قیمت در یک روز ، شارژ را هدایت کرده است. اگرچه ETH نمی تواند به بالاترین سطح YTD خود یعنی ۱۱۷۰ دلار برسد ، اما همچنان در حدود ۱۱۰۰ دلار معامله می شود.

(Bitcoin Cash (7٪) ، Chainlink (8٪) ، Polkadot (6٪) و (Binance Coin (5٪ نیز به رنگ سبز هستند.

Litecoin حدود ۷٪ ارزش افزوده است و به عنوان چهارمین ارز رمزنگاری شده از XRP دوباره پیشی گرفته است. در مقابل ،  Ripple نتوانسته است از این رالی در سطح بازار استفاده کند زیرا از این شرکت بار دیگر شکایت شد.

کاردانو با افزایش چشمگیر ۲۰ درصدی با ۱۰٪ افزایش قابل توجهی است و ADA با ۰.۲۷ دلار معامله می شود که بالاترین سطح از اواسط سال ۲۰۱۸ است.

عملکرد Stellar نیز حتی چشمگیرتر است. همانطور که روز گذشته گزارش شد ، تفاهم نامه ای برای توسعه CBDC با دولت اوکراین امضا شده که از آن زمان ارزش XLM منفجر شد و در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵٪ دیگر رشد د اشت.

در نهایت ، سرمایه تجمعی بازار به ۹۷۰ میلیارد دلار افزایش یافته است. این به معنای افزایش ۱۷۰ میلیارد دلاری از زمان کاهش قیمت در روز دوشنبه است.

BTC بالاتر از ۳۵ هزار دلار

بیت کوین نیز با افت گسترده ای روبرو شد که منجر به پایین آمدن قیمت زیر ۲۸۰۰۰ دلار شد. با این حال ، بیت کوین به سرعت ضررها را بازیابی کرد و در همان روز به بالای ۳۰،۰۰۰ دلار رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته ، BTC یک حرکت صعودی دیگر را آغاز کرد که منجر به شکستن بیش از ۳۵۰۰۰ دلار برای اولین بار شد (در Bitstamp) و در این جا متوقف نشد و با صعود به بالاترین سطح جدید خود در حدود ۳۵۹۰۰ دلار ادامه داد.

تسلط BTC بر بازار پس از کاهش به ۶۸٪ در روز دوشنبه ، به ۶۹.۵٪ افزایش یافت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید