تحلیل قیمت BTC

تحلیل قیمت BTC

پس از آنکه جمعه گذشته قیمت بیت کوین با بالاترین رقم ۴۲K دلار به بالاترین حد خود رسید ، سرانجام برای اصلاح، کاهش عظیمی تجربه کرد.

قیمت BTC بدون هیچ اصلاح قابل توجه و بزرگی از ۱۰،۵۰۰ دلار به ۴۲،۰۰۰ دلار افزایش یافت.اما در طول حرکت گاوی سال ۲۰۱۷ ، اصلاحات متعددی به طور متوسط حدود ​​۳۰٪ وجود داشت.

در این اصلاحیه که از روز یکشنبه آغاز شد ، در یک افت دو روزه از سطح ۴۱ هزار دلار به پایین ترین سطح در حدود ۳۰ هزار دلار رسید.
دیروز ، گاوها سعی کردند کنترل را بدست آورند. با این حال ، اکثریت معتقد هستند این اصلاح هنوز به پایان نرسیده است و بیت کوین احتمالاً زیر ۳۰K دلار را دوباره تجربه خواهد کرد.

اما ، بیت کوین برنامه های خاص خود را دارد. از زمان نوشتن این سطرها ، بیت کوین فقط ۵ دلار افزایش قیمت داشته است و از مقاومت قابل توجه ۳۶۶۰۰ دلار فراتر رفته است .

بیت کوین در کوتاه مدت

آیا بیت کوین قصد دارد در روزهای آینده به بالاترین سطح خود در تاریخ برسد؟
این سناریو بسیار واقع بینانه است. به منظور صعود کوتاه مدت ، BTC باید کندل امروز را در بالای مقاومت ۳۶K – 36،۶۰۰ دلار  ببندد.

اولین سطح مقاومت در برابر روند نزولی ۳۷۸۰۰ $ است و پس از آن ۳۹،۰۰۰ $ قرار دارد. بعد از آن ۴۰۰۰۰ دلار ، ۴۱ هزار و ۲۰۰ دلار (بالاترین قیمت آخر هفته گذشته) و بالاترین سطح ۴۲K دلار است.

در صورت اصلاح، سطح حمایتی در حال حاضر در سطح ۳۶،۶۰۰ دلار قرار دارد و به دنبال آن ۳۶Kدلار، ۳۵۲۰۰ دلار و ۳۴،۰۰۰ دلار.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید