بیت کوین در چند روز گذشته‌الگویی را دنبال میکرد که مشخص بود،بازار تقریبا دست خرس ها افتاده است و به عبارتی شاهد بازاری bearish بودیم.

اما خرس ها نتوانستند از شکست بیت کوین به زیر Moving averege

۲۰ روزه (۵۷۰۴۳ دلار) در ۷ اپریل استفاده کنند.

عدم موفقیت در شکستن موینگ اوریج ۵۰ روزه (۵۴۵۷۲ دلار) خرید تهاجمی گاوهارا به دنبال داشت که سبب بازگشت قیمت در ۸ اپریل شد.

کندل دوجی روز گذشته نشان می‌دهد که گاوها در تلاشند تا شتاب حرکت را در سطوح بالاتر حفظ کنند.

در نمودار بیت کوین یک الگویی سر و شانه معکوس ایجاد شده است که با شکست به بالاتر از ۶۰۰۰۰ دلار تکمیل می‌شود. هدف این الگو صعود به ۶۹۵۴۰ دلار است. اگر گاوها شتاب روند را حفظ کرده و این مانع را برطرف کنند، ممکن است در روند صعودی به هدف ۷۹۵۶۶ دلار برسند.

الگوی سرو شانه معکوس یک الگوی صعودی است.

این الگو زمانی شکل می‌‌گیرد که قیمت ها تا یک کف ریزش میکنند و بعد دوباره افزایش می‌یابد که شانه اول شکل می‌‌گیرد سپس قیمت تا کفی پایین تر ریزش می‌کند سپس دوباره افزایش می‌یابد که سر الگو شکل می‌گیرد. مجددا قیمت تا سطح مقاومت که به عنوان خط کردن شناخته می‌شود افزایش می‌یابد.

زمانی که خط گردن شکسته شود می توانید وارد بازار شوید. برای اندازه گیری هدف سود، فاصله بین خط روند و سر الگو را اندازه بگیرید به نقطه ورود اضافه کنید هدف الگو محاسبه می‌شود که طبق نمودار روزانه بیت کوین در حال حاضر هدف این الگو ۶۹۵۴۰ دلار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید