تحلیل تکنیکال اتریوم!!!

اتریوم توانست که از محدوده ۱۶۸۰ دلار تا ۱۸۳۵ دلار که طی چند روز گذشته درگیر آن بوده خارج شود که نشان میدهد گاوها توانسته اند بر خرس ها غلبه کنند و در حال حاضر قیمت اتریوم ۱۸۵۰ دلار است.

شیب Moving Averege صعودی است و شاخص RSI درست در پایین ناحیه اشباع خرید قرار گرفته است،که نشان میدهد مسیر کمترین مقاومت به سمت بالا را دارد.

اگر گاوها بتوانند قیمت اتریوم را بالای ۱۸۳۵ دلار حفظ کنند، اتریوم میتواند تا خط مقاومت کانال صعودی حرکت کند.

در چارت روزانه اتریوم یک کانال صعودی تشکیل شده است. شکسته شدن این کانال نشان دهنده حرکت شارپی صعودی جدید است.در روند صعودی ،مقاومت روانی ۲۰۰۰ دلار وجود دارد انا اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از آن ببرند، اتریوم ممکن است تا قیمت ۲۵۰۰ دلار هم افزایش پیدا کند.

اما برعکس این حرکت صعودی اگر قیمت  به پایین تر از ۱۶۶۰ دلار برسد، اتریوم ممکن است به Moving averege ۲۰ روزه با قیمت ۱۵۶۰ دلار و سپس تا حمایت بعدی ریزش کند.این یک سطح حمایتی مهم است که باید مراقب بود زیرا در صورت شکسته شدن این سطح، اتریوم ممنکن است تغییر روند را نشان دهد.

 

کانال صعودی اتریوم

یک کانال صعودی در واقع همان بازار صعودی است با این تفاوت که علاوه بر این که دره ها در یک راستای مشخص قرار دارند،قله ها نیز بر روی راستای مشخصی واقع هستند که به موازات دره ها میباشند.در واقع بعد از رسم یک خط روند صعودی،قله ها را نیز به هم وصل میکنیم،میتوانیم یک کانال قیمت تشکیل دهیم.

بزرگترین مزیت کانال صعودی نسبت به خط روند صعودی این است که در کانال صعودی از جایگاه احتمالی تشکیل قله ها به طور تقریبی مطلع هستیم.با تشکیل این کانال معتقد هستیم که احتمالا قیمت بین این دو خط حمایت و مقاومت نوسان خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید