تحلیل تکنیکال اتریوم ۱۵ مارس!!!

اتریوم در حال حاضر بیش از ۱۸۵۰ دلار معامله می‌شود و به احتمال زیاد یک افزایش قیمت شدید بالاتر از ۱۹۰۰ دلار خواهد داشت و می‌تواند سطح مقاومت ۲۰۰۰ دلاری را بشکند. در نمودار ساعتی اتریوم یک الگوی پرچم سعودی با سطح مقاومتی نزدیک به ۱۸۹۰ دلار تشکیل شده است. اگر بالای مقاومت الگوی پرچم شکست صعودی وجود داشته باشد، احتمال افزایش شدید بالای ۱۹۰۰ دلار وجود دارد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۱۹۵۰ دلار است که بالاتر از آن حتی ممکن است ناحیه مقاومت ۲۰۰۰ دلار را نیز از بین ببرد. اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطح مقاومت ۱۸۰۳ و ۱۹۰۰ دلار روند صعودی خود را ادامه دهد، می‌تواند به سطوح پایین‌تر اصلاح شود. اولین سطح حمایت کلیدی نزدیک به سطح ۱۸۵۰ دلار است. حمایت اصلی اکنون در نزدیکی سطح ۱۸۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

اگر زیر حمایت ۱۸۳۰ دلار شکست نزولی وجود داشته باشد، ممکن است قیمت اتریوم به سطح ۱۸۰۰ دلار کاهش یابد. هرگونه افت بیشتر قیمت، احتمالاً اتریوم در کوتاه‌مدت سطح ۱۷۵۰ دلار را تست خواهد کرد.

 

الگوی پرچم چیست؟؟

الگوی پرچم از یک میله و پرچم تشکیل شده است. این الگو معمولا یک الگوی ادامه دهنده است و از یک صعود یا نزول قوی که میله پرچم را شکل می‌دهد، تشکیل شده است. پرچم در این الگو به دو شکل مثلثی و مستطیلی درست می‌شود و قیمت باید حداقل چهار نقطه تماس با پرچم داشته باشد. در این الگو انتظار داریم بعد از شکست قیمت و خروج آن از پرچم قیمت به اندازه میله پرچم در جهت روند حرکت کند. البته این یک احتمال است و ممکن است خروج از پرچم برخلاف روند باشد. بنابراین به محض خروج از پرچم با کمی تأمل می توانید بخرید یا بفروشید.

 

سطح حمایت : ۱۸۳۰ دلار
سطح مقاومت : ۱۹۰۰ دلار

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید