بلومبرگ:بیتکوین گرایش این را دارد که جلوی قیمت کنونی خود یک صفر اضافه کند و به ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برسد.

ممکن است بیتکوین ۲ برابر بیشتر از قیمت خود بالا برود و به ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برسد.در آخرین خبرنامه
بلومبرگ مشاهده می‌کند که امکان رسیدن قیمت بیتکوین به ۱۰۰٫۰۰۰ دلار وجود دارد(به یاد داشته باشید که در گذشته قیمت بیتکوین از ۱۰۰۰ دلار به ۱۰٫۰۰۰ دلار رسید آنهم در کمتر از ۴ سال.

بلوغ بیتکوین ممکن است که این روند را آرام و کندتر کند. اما به نظر نمی‌رسد که بلومبرگ به این اعتقاد رسیده باشد که این رشد متوقف شده باشد. آنها معتقدند که روند صعودی ممکن است هرلحظه اتفاق بیافتد اما چه لحظه ای معلوم نیست.

اگر که بیتکوین بخواهد با یک بلوغ و جهش همانند گذشته رشد داشته باشد ، امکان این که در سال ۲۰۲۵ به قیمت ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برسد وجود دارد.

اگرچه که این پیشبینی پر رنگ به نظر می‌رسد اما در مقایسه با سایر پیشبینی هایی که در ماه های اخیر انجام شده است محافظه کارانه می‌باشد.

یکی از تحلیلگران بیتکوین که نام مستعار او (plan B) میباشد بر این باور است که بیتکوین بر اساس مدل stock to flow پیشبینی می‌شود که در آخر سال ۲۰۲۰ قیمت به ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برسد.

علاوه بر روندهای تاریخی بلومبرگ پیشنهاد می‌کند که عوامل و علت های اصلی عرضه و تقاضا هنوز هم از رشد بیتکوین پشتیبانی می‌کنند.

همچنین در آخر پیشبینی بلومبرگ این است که حداقل بیتکوین تا پایان سال ۲۰۲۰ سقف سال ۲۰۱۹ که ۱۴۰۰۰ دلار است را میزند و در انتهای سال ۲۰۲۰ به این قیمت می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید