تجزیه و تحلیل قیمت XRP

ریپل در پی یک سری rejection ها در ماه گذشته از حدود ۰.۷۸ دلار ، به روند نزولی خود ادامه داداما هنگامی که سطح حمایتی اصلی را در ۲۴۰۰ SAT آزمایش کند ، می تواند دوباره برگردد.

XRP / USD:

سطح مقاومت کلیدی: ۰.۵۹ دلار ، ۰.۷ دلار ۰.۷۸ دلار

سطح حمایتی کلیدی: ۰.۵ دلار ، ۰.۴ دلار ، ۰.۳۳ دلار

علیرغم بهبود اخیر بیت کوین در ۱۹۰۰۰ دلار ، XRP همچنان ضعف نشان داد زیرا نتوانست حمایت ۰.۵ دلار را پس بگیرد و اکنون ، با کاهش ۵ درصدی روزانه در حدود ۰.۴۹۵ دلار معامله می شود.

از ماه نوامبر ،به دنبال یک سری rejection ها مقاومت نزولی تشکیل شده و هر دو شاخص ۴ ساعته RSI و MACD تأیید می کنند که فروشندگان مسئول هستند. با این حال ، تا زمانی که بازار کاملاً بالاتر از سطح ۰.۳ دلار باشد ، امید به ادامه روند صعودی طولانی مدت وجود دارد.

XRP-USD: مقاومت و سطح حمایتی

به دنبال آخرین افت قیمت ، حمایت بعدی که باید مراقب آن بود ،سطح اصلاحی در ماه نوامبر در ۰.۴۵۸ دلار است( حمایت ۰.۴ دلار ) ، اما سطح مهم ۰.۳۳ دلار است.

اگر خریداران موفق شوند بیش از ۰.۵ دلار عقب بروند ، اولین مقاومت ۰.۵۹ دلار خواهد بود .افزایش  مقاومت بیش از این می تواند قیمت ها را به ۰.۷ و ۰.۷۸ دلار برساند. اما در حال حاضر ، هیچ نشانی از خریداران در بازار وجود ندارد.

XRP / BTC: اگر تصحیح تا سطح ۲۴۰۰ ساتوشی افزایش یابد ، ممکن است come back داشته باشیم

سطح مقاومت کلیدی: ۲۸۰۰  ، ۳۶۰۰  ، ۴۲۰۰ ساتوشی

سطح حمایت کلیدی: ۲۴۰۰  ، ۲۰۰۰  ، ۱۸۰۰ ساتوشی

تجزیه و تحلیل قیمت XRP

XRP-BTC: مقاومت و سطح حمایتی

اگر ۲۴۰۰ ساتوشی نتواند حمایت کند ، سطح  بعدی که باید در نظر گرفت ۲۰۰۰ ساتوشی است. در صورت بروز breakdown ، قیمت به احتمال زیاد به سطح ۱۸۰۰ ساتوشی کاهش می یابد.

۲۸۰۰ ساتوشی در حال حاضر به عنوان یک مقاومت کلیدی عمل می کند. اگر XRP آن را پس بگیرد و به بالاتر از ۳۰۰۰ ساتوشی برسد ، مقاومت مهم بعدی برای گاوها ۳۶۰۰ ساتوشی و ۴۲۰۰ ساتوشی خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید