بیمه محصولات زراعی مبتنی بر بلاکچین

Etherisc بیمه محصولات زراعی مبتنی بر بلاکچین را به کشاورزان کنیایی ارائه می دهد.
هدف این پروژه ارائه یک بیمه مبتنی بر بلاکچین است که به محافظت از کشاورزان خرده پا در برابر تاثیر تغییرات اقلیمی کمک می کند.

امروز برنامه Chainlink Community Grant بودجه ای را برای همکاری بیمه  ای کم هزینه بین Etherisc( یک پروتکل بیمه غیرمتمرکز) و ACRE آفریقا( یک صادرکننده بیمه متمرکز در دومین قاره پرجمعیت کره زمین) اعلام کرد.

بر اساس اعلامیه Chainlink ، هدف این پروژه ساخت یک بستر بیمه مبتنی بر بلاکچین است که پوشش اقتصادی مقرون به صرفه ای برای تقریباً ۲۵۰،۰۰۰ کشاورز خرده مالک در کنیا فراهم می کند ، انتظار می رود طی سه سال آینده بسیاری از آنها تحت تأثیر تغییرات اقلیمی قرار بگیرند.

بستر برنامه ریزی شده همچنین بیمه نامه هایی را با اقساط پرداختی که ارزشی معادل ۵۰ سنت با ارزهای محلی دارند ، ارائه می دهد.
پول این بودجه برای تأمین مالی چند جنبه از پروژه، از جمله توسعه قراردادهای هوشمند ، ایجاد یک بست کاربر پسند برای تعامل کشاورزان ، ادغام با سیستم های پرداخت محلی و سایر پیشرفت های فنی هزینه خواهد شد.
علاوه بر این ، بخشی از این کمک هزینه به مطالعات مالی مربوط به اقتصاد بیمه محصولات کشاورزی در بسیاری از کشورهای آفریقایی ، با هدف تعیین مدل های پایدار برای بیمه ها و کشاورزان اختصاص خواهد یافت.

مدیر عامل ACRE آفریقا ، جورج کوریا گفت:
“ما هیجان زده هستیم که می توانیم با دریافت حمایت از  Chainlink Community برای کمک به ساخت و اجرای یک مدل مطمئن و مقرون به صرفه برای بیمه محصولات با همکاری Etherisc کار خود را با کشاورزان در آفریقای شرقی ادامه دهیم.”

 این پروژه بخشی از روند گسترده تر فناوری های بلاکچین است که در سراسر قاره آفریقا گسترش می یابد. در اوایل سال ، شرکت  Telokanda، از یک پروژه بلاکچین برای ردیابی وضعیت آب و هوای غرب آفریقا خبر داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید