بیش از نیمی از کل Ethereum طی ۱۲ ماه جا به جا نشده است.


تجمع چند ساله اتر در سال ۲۰۲۰ در حال رشد است ، اما ممکن است به زودی با راه اندازی سهام ، اوضاع تغییر کند.
بیش از نیمی از منبع گردش Ethereum بیش از یک سال است که جابجا نشده است ، فقط ۳۹.۶٪ از Ether (ETH) در طول ۱۲ ماه گذشته تغییر دست داده است.
مطابق نمودار “Glassnode” و “hodlwaves” که تقسیم زمانی سرعت معاملات درون زنجیره ای را ارائه می دهد، تقریباً ۲۸٪ از اتر آخرین بار بین ۱۲ تا ۲۴ ماه گذشته جابجا شده است که بزرگترین بخش فعالیت های زنجیره ای را شامل می شود.
داده ها حاکی از آن است که بسیاری از نهنگ ها سال ۲۰۱۹ را قبل از تعمیرات اساسی ETH 2.0 جمع آوری کرده اند.
انتظار می رود مرحله ۰ در ماه های آینده آغاز شود ، و به کاربران اجازه می دهد برای اولین بار اتر خود را در معرض خطر قرار دهند.
حدود ۲۰٪ از توکن ها قبل از اکتبر ۲۰۱۷ جابه جا نشده اند، تحلیلگران در انتظارند که آیا درصدی از این سکه ها با راه اندازی فاز صفر منتقل می شوند یا خیر. به نظر می رسد راه اندازی آینده فاز صفر باعث افزایش اخیر در سرعت کوتاه مدت انتقال های زنجیره ای شده است ، با سهم اتر در ۲۴ ساعت گذشته از کمتر از ۰.۵ درصد در ماه های ژانویه و فوریه افزایش یافته و به بیش از ۱ درصد در اوایل سپتامبر رسیده است.
سرعت هفتگی نیز از ۱.۵ درصد در ابتدای سال به ۵٪ در ماه های جولای و سپتامبر افزایش یافت ، در حالی که نقل و انتقالات ماهانه و سه ماهه به طور مشابه از ماه ژوئن افزایش یافته است. در مقابل ، سرعت کوتاه مدت بیت کوین از زمان هیاهوی پیش از نصف شدن و سقوط پنجشنبه سیاه در مارس ۲۰۲۰ تا حد زیادی کاهش یافته است ، با نقل و انتقالات هفتگی تقریبا از ۶ درصد عرضه در فوریه و بین ۳.۵ و ۴ درصد در در سپتامبر کاهش یافته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید