سقوط ۵۵۰۰$ دلاری بیتکوین در چند دقیقه!!!

بیت کوین 5،500 دلار از دست داد
بیت کوین آخرین افت قیمت خود را کمی پر کرد. این سوال باقی می ماند که آیا  افت  دیگری خواهد داشت یا اصلاح به پایان رسیده است؟

امروز بیت کوین ر ۵،۵۰۰ دلار افت کرد و مقداری از آن را بازیابی کرد. در مسیر نزولی ، BTC بلافاصله پس از آن به بالای ۳۰،۰۰۰ دلار برگشت.

صرافی شیکاگو به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در بستر تنظیم شده خود که بین ساعات خاصی در هفته کار می کند و معاملات خود را در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات رسمی متوقف می کند ، بیت کوین معامله کنند.

گرچه CME بسته می شود ، بیت کوین این کار را نمی کند. دارایی های بازار آزاد ۲۴/۷ ، حتی در روزهای تعطیل ، معامله می کنند ، که می تواند منجر به شکل گیری شکاف های CME شود.

این شکاف می تواند در برخی موارد ، به ویژه پس از تعطیلات آخر هفته طولانی ، عظیم باشد. این همان چیزی است که در چند روز گذشته اتفاق افتاده است.

در آن زمان ، قیمت بیت کوین بیش از ۳۰،۰۰۰ دلار را شکست و آخرین بالاترین قیمت خود را به ۳۴۸۰۰ دلار رساند. حتی با اندکی کاهش به ۳۴۰۰۰ دلار ، این بدان معناست که CME امروز با شکاف قیمت BTC تقریبا ۵۰۰۰ دلار برای معاملات باز شد.

تاریخ نشان می دهد که ارز رمزنگاری اولیه تمایل دارد تا با حرکات بسیار ناپایدار چنین شکاف هایی را از بین ببرد. امروز مثالی زد که ارزش BTC اندکی پس از افتتاح CME به پایین ترین سطح روزانه ۲۷،۷۰۰ دلار ریخت.

تصحیح ضروری بیت کوین؟

علی رغم ۲۰٪ اصلاح شده ، به راحتی می توان گفت که افت سریع قیمت در واقع می تواند تحولی تا حدودی مورد انتظار باشد ، اگرچه برای بسیاری از معامله گران دردناک بود.

برخی از برجسته ترین نمونه ها در اواسط سپتامبر ۲۰۱۷ با کاهش ۲۰ درصدی از ۳۹۰۰ دلار به ۳۲۰۰ دلار در روز ، و در اواسط دسامبر ، BTC از ۱۶،۶۰۰ دلار به پایین ترین سطح روزانه ۱۳،۵۰۰ دلار رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید