بیت کوین ۱۹ هزار دلار را لمس کرد.

بیت کوین 19 هزار دلار را لمس کرد.

ریپل با ۲۵ درصد افزایش قیمت به بالاترین قیت ۲۰۲۰ می رسد.

سقف کل بازار تا ۵۳۰ میلیارد دلار افزایش یافته است زیرا بیت کوین کمتر از ٪۵ از ATH فاصله دارد ، در حالی که ریپل به بالاترین قیمت در سال ۲۰۲۰ رسیده است.

بیت کوین یک قدم چشمگیر دیگر را نیز آغاز کرد که منجر به اوج جدید ۳۵ ماهه تقریباً ۱۹۰۰۰ دلار شد. آلت کوین ها نیز  قیمت قابل توجهی را رقم زدند ، از جمله افزایش ۲۵ درصدی ریپل.

بیت کوین از ATH  هزار دلار کمتر است.

تقریباً پنج روز پیش ، بیت کوین با غلبه بر قیمتی ۱۶۰۰۰ دلاری قاطعانه دست و پنجه نرم می کرد. چند روز پیش آن را به ۱۸،۵۰۰ دلار رساند. این بالاترین قیمت BTC از ژانویه ۲۰۱۸ بوده است.

نوسانات بیت کوین دوباره شروع به کار کرد ، زیرا قبل از بازگشت به بالای ۱۸۰۰۰ دلار ۱۷،۴۰۰ دلار را آزمایش کر و دیروز اوضاع شتاب گرفت.

از نظر تجزیه و تحلیل فنی ، قبل از اینکه BTC سرانجام به کشف قیمت بالای ۲۰،۰۰۰ دلار برسد ، باید با مقاومت در برابر ۱۸۹۵۰ دلار ، ۱۹،۴۰۰ دلار و ۱۹،۶۶۰ دلار مبارزه کند. از هم اکنون ، به نظر می رسد هیچ چیز نمی تواند Bitcoin را متوقف کند. متناوباً ، BTC در صورت تصحیح ممکن است به $ ۱۸،۵۰۰ ، ۱۸،۲۰۰ $ و ۱۸،۰۰۰ $ به عنوان پشتیبان تغییر کند.

Ripple منجر به انفجار Altcoin می شود.

 Ripple چشمگیرترین سودآوری را از میان altcoins های داشته است. XRPدر هر روز ٪۲۴ افزایش یافته و به ۰.۳۸ دلار نزدیک شده است. این بالاترین سطح قیمت XRP از ژوئن ۲۰۱۹ است.

کاردانو همچنین افزایش چشمگیر قیمت بیش از ٪۱۵ را تجربه کرده است. در نتیجه ، ADA بیش از ۰.۱۲ دلار افزایش یافته است.

Ethereum با رشد ۳ درصدی به بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۰ و بالای ۵۱۵ دلار رسیده است.
(Bitcoin Cash (6٪) ، Binance Coin (2.5٪) ، Chainlink (3٪) ، Polkadot (3٪) و (Litecoin (2.5٪ نیز از ۱۰ مورد برتر در موقعیت سبز قرار دارند.

در نتیجه ، کل سقف بازار به ۵۳۰ میلیارد دلار رسیده است. سرمایه تجمعی بازار تمام دارایی های رمزنگاری ۱۶۰ میلیارد دلار در یک ماه اضافه کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید