بیت کوین ۱۸K دلار را پس گرفت و Ripple شش درصد سقوط کرد.

بیت کوین 18K دلار را پس گرفت و Ripple شش درصد سقوط کرد.

بازار ارز رمزنگاری شده روز شنبه در حالی که بیت کوین ۱۸۰۰۰ دلار است معامله می کند و  XRP سقوط کرد.

بیت کوین به دنبال یک افت قیمت دیگر به قیمت ۱۷،۶۰۰ دلار دوباره صعود کرد و سطح ۱۸K دلار را پس گرفت. اکثر آلتکوین ها نیز نفس تازه ای کشیده اند و بازار از روز گذشته حدود ۲۰ میلیارد دلار سود کسب کرده است.

بیت کوین ۱۸K دلار پس گرفت

ارز رمزنگاری از ابتدای هفته به تدریج کاهش یافته بود و پس از چند روز متوالی با رنگ قرمز ، بیت کوین با افت بیشتری به ۱۷،۶۰۰ دلار رسید.علی رغم شروع شروع کار ، BTC در روزهای بعد بهبود نیافت. این منجر به افت دیگری شد ، این بار به حدود ۱۷،۵۰۰ دلار رسید.

این ارز رمزنگاری  از پایین ماندن خودداری کرد و اندکی پس از آن دوباره اوج را شروع کرد. در مرحله اول ، BTC 18،۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشت قبل از اینکه به قیمت فعلی خود یعنی ۱۸،۳۵۰ دلار برسد.

شاخص های فنی نشان می دهد که بیت کوین باید از خطوط مقاومت ۱۸۵۰۰ و ۱۸۸۰۰ دلار عبور کند تا از اواخر سال ۲۰۲۰ حرکت گاوی خود را از سر بگیرد و سطح ۱۹۰۰۰ دلاری را به چالش بکشد.

نقاط حمایتی ۱۸۰۰۰ ، ۱۷،۲۶۰ و ۱۷،۰۰۰ دلاری می توانند در صورت حرکت مجدد BTC به سمت پایین ، کمک کنند.

آلتکوین ها سبز رنگ شدند

در طی افت قیمت هفته گذشته ، آلتکوین ها حتی بیشتر از بیت کوین متحمل ضرر شدند و کل سرمایه بازار در کمتر از هفت روز ۵۰ میلیارد دلار از دست داد.
با این حال ، بسیاری از altcoins از دیروز برگشتند درست مثل بیت کوین. اتریوم در مقیاس ۲۴ ساعته ۴ درصد افزایش یافته و به ۵۶۰ دلار نزدیک شده است.

بیت کوین کش (۴٪) بیش از ۲۶۵ دلار معامله می شود ، (Binance Coin (4.3٪ نزدیک به ۲۸ دلار است ، (Chainlink (5٪ ۱۲ دلار افزایش یافته است. Cardano و Litecoin بیشترین سود را (۷٪) کسب کرده اند و به ترتیب ۰.۱۴۶ و ۷۵ دلار هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید