بیت کوین بیش از ۲۵۰۰۰ دلار

بیت کوین بیش از 25000 دلار

بیت کوین درکریسمس امسال با عبور از ۲۵K دلار قیمت جدیدی را رقم زد. سقف کل بازار با اضافه شدن ۳۰ میلیارد دلار در روز گذشته، ضررهای اخیر را جبران کرده است.

در کریسمس بیت کوین با عملکرد صعودی ادامه یافت و بار دیگر بالاترین رکورد دیگری را به خود اختصاص داده است. بیشتر آلت کوین ها از جمله Litecoin نیز افزایش قیمت داشته اند،افزایش ۱۵ درصدی LTC آن را به بالاترین قیمت سالانه یعنی ۱۳۰ دلار رسانده است.

یک ATH تازه بالاتر از ۲۵ هزار دلار برای بیت کوین
فقط ۵ روز پیش ، پس از رسیدن به  ۲۲،۷۰۰ دلار در ۲۱ دسامبر ، عملکرد قیمت BTC کاملاً چشمگیر بوده است.این ارز دیجیتال در روزهای بعد بر ۲۳K و ۲۴K دلار غلبه کرد و با وجود نوسانات بالا ، از افت جدی قیمت جلوگیری کرد در حالی که بازار altcoin رو به افزایش بود.

در ۲۴ ساعت گذشته ، BTC عملکرد صعودی خود را دو برابر کرد و قبل از آغاز یک افزایش قابل توجه دیگر ، در ابتدا به ۲۴۷۰۰ دلار رسید ، که به بالاترین قیمت جدید در آن زمان تبدیل شد.

مورد دوم چندی پیش منجر به رسیدن سطح ۲۵۰۰۰ دلاری شد. در نتیجه ، این به بالاترین رکورد تاریخ تبدیل شد. علی رغم اینکه از آن زمان کمی اصلاح شده است ، بیت کوین تا زمان نوشتن این سطرها هنوز حدود ۲۴۸۰۰ دلار معامله می شود.

شاخص های فنی نشان می دهد که BTC باید قبل از به چالش کشیدن خطوط مقاومت بعدی با ۲۵،۴۰۰ و ۲۶،۰۰۰ دلار ، با قاطعیت بر ۲۵۰۰۰ دلار غلبه کند.

اگر روند معکوس شود و بیت کوین برای اصلاح به سمت عقب حرکت کند ، در این صورت ۲۴۷۰۰ دلار (بالاترین قیمت قبلی) ، ۲۴،۳۷۰ دلار ، ۲۴،۰۰۰ دلار و ۲۲،۷۰۰ دلار می توانند به عنوان سطح حمایتی اولیه باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید