بیت کوین به ۲۲۰۰۰ دلار صعود کرد.

بیت کوین به 22000 دلار صعود کرد.

قیمت بیت کوین اخیراً سد روانی ۲۰۰۰۰ دلاری را شکست. با این حال ، در همان روز ،با افزایش ATH جدید بالاتر از ۲۲K دلار ، روند صعودی خود را ادامه داد. به طرز حیرت انگیزی ، قیمت بیت کوین فقط در عرض ۲۴ ساعت پیش که ۱۹۳۰۰ دلار بود افزایش بیش از ۳۰۰۰ دلار در روز را تجربه کرد.

تنها دو هفته به پایان سال ۲۰۲۰ باقی مانده است ، به نظر می رسد بیت کوین برای ۳۵۰ روز که در آن جهان مجبور بود همه چیز را تجربه کند ، از ترس از یک جنگ جهانی جدید ، آتش سوزی گسترده در استرالیا ، یک بیماری همه گیر جهانی پاداش در نظر گرفته است.

CryptoPotato اخیراً گزارش داد که بیت کوین با شکستن مرز ۲۰،۰۰۰ دلار ، ATH جدید را به بیش از ۲۱،۰۰۰ دلار رساند.

پس از شکستن ۲۱۰۰۰ دلار ، گاوهای بیت کوین  برای قله های جدید فشار آوردند. فقط در مدت ۵ ساعت ، آنها توانستند به ۲۲۰۰۰ دلار صعود کنند و مجموع بازار بزرگترین رمزنگاری جهان را از ۳۶۰ میلیارد در یک روز به حدود ۴۰۹ میلیارد دلار برسانند.

بیت کوین در نمودارها خوب به نظر می رسد ، اما رعایت احتیاط توصیه می شود

از نظر فنی ، بیت کوین در قلمرو ثبت نشده قرار دارد ، اما برخی از شاخص ها خوش بینانه به نظر می رسند. MACD روی شمع های ۴ و ۲۴ ساعته صلیبی را نشان می دهد که می تواند نشان دهنده تغییر در روند صعودی در روزهای آینده باشد.

با وجود بالا بودن RSI ،احتیاط توصیه می شود ولی با این حال ، قبل از اینکه گاوها بخواهند استراحت کنند هنوز هم  جایی برای افزایش قیمت وجود دارد .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید