بیت کوین به ۱۴ هزار دلار رسیده است.

بیت کوین برای اولین بار از ژانویه ۲۰۱۸ به ۱۴ هزار دلار رسیده است ، اتفاق بعدی چیست؟

قیمت بیت کوین در آستانه بالاترین میزان  ماهانه خود قرار دارد اما گاوها باید سعی کنند ۱۴ هزار دلار را رد کنند تا به قله ای جدید برای بالاترین سطح برسند.

قیمت بیت کوین بدون شک پس از سقوط به ۳۷۰۰ دلار در ماه مارس ، یک سال پرباری را در پیش داشت اما در ماه های بعدی به ۱۴۰۰۰ دلار رسیده است. اکنون BTC با بالاترین قیمت از ۱۴۱۰۰ دلار به بالاترین نقطه نسبت به ژانویه ۲۰۱۸ رسیده است.
با ادامه قیمت بیت کوین احتمال عملیات جدید گاوها به شدت در حال افزایش است. علاوه بر این ، این در حالی مشاهده می شود که شاخص ارز دلار آمریکا که با آن رابطه معکوس دارد ، در این بین ترس از ویروس کرونا نیز در حال بهبود است.

بیت کوین هنوز نتوانسته منطقه ۱۳،۷۰۰-۱۴،۲۵۰ دلاری را بشکند.

نمودار هفتگی سطوح مهمی را برای ادامه حرکت صعودی نشان می دهد. یکی از آنها منطقه مقاومت فعلی پیرامون آستانه ۱۴۰۰۰ دلار است. شکستن این ناحیه مقاومت باعث قدرت بیشتر در آستانه بعدی در حدود ۱۶،۵۰۰-۱۷،۰۰۰ دلار خواهد شد.

این دو سطح آخرین مانع قبل از رسیدن به بالاترین سطح ممکن در تمام زمان های گذشته است ، در حالی که اکثر آلتکوین ها هنوز در مقایسه با اوج خود در سال ۲۰۱۷ با ضررهای زیادی روبرو هستند.

دو سطح حیاتی برای درنظر گرفتن حرکت نزولی وجود دارد. اولی شکستن منطقه ۱۱،۴۰۰-۱۱،۸۰۰ دلار است. این منطقه برای مدت دو سال مقاومت اساسی بوده است ، اگر آن منطقه از دست برود ، منطقه پشتیبانی بعدی بین ۱۰،۱۰۰-۱۰،۴۰۰ دلار خواهد بود.

بالاترین میزان  ماهانه برای بیت کوین امکان پذیر است.

دو سطح حیاتی برای درنظر گرفتن حرکت نزولی وجود دارد. اولی شکستن منطقه 11،400-11،800 دلار است. این منطقه برای مدت دو سال مقاومت اساسی بوده است ، اگر آن منطقه از دست برود ، منطقه پشتیبانی بعدی بین 10،100-10،400 دلار خواهد بود. بالاترین میزان  ماهانه برای بیت کوین امکان پذیر است.

همانطور که نمودار ماهانه نشان می دهد ، بالاترین میزان ماهانه برای بیت کوین امکان پذیر است که یک موفقیت خارق العاده  درست  ۱۲ سال پس از انتشار white paper است .

با این حال ، این اهمیت این منطقه مقاومت را نیز نشان می دهد زیرا آخرین مانع اصلی قبل از به چالش کشیده شدن بالاترین سطح  است. در ۱۳،۷۰۰-۱۴،۲۰۰ دلار ، ادامه روند صعودی جدید تقریباً تضمین شده است زیرا در این بین سطوح زیادی وجود ندارد.

رفتار فعلی بازار قابل مقایسه با چرخه ۲۰۱۶

رفتار فعلی بازار قابل مقایسه با چرخه 2016

نمودار ۲۰۱۶، این دامنه های انباشت را نشان می دهد که یک روند سالم ایجاد شده است .
هر سطح مقاومت قبلی برای تأیید مجدد آزمایش شد و پس از آن محدوده ای برای جمع آوری بیت کوین ایجاد شد.

سیگنال عظیم خریدهای سریع در هنگام اصلاحات بازار نشان می دهند خریداران با کاهش قیمت به سرعت وارد خرید می شوند. اگر بازار در هفته های آینده اصلاح شود ، حرکتی مشابه ممکن است رخ دهد.

سناریوی احتمالی برای قیمت بیت کوین

محدوده ی فعلی ۱۱،۴۰۰-۱۱،۸۰۰ دلار یک منطقه مقاومت حیاتی است. اگر قیمت بیت کوین برای شکستن این منطقه مقاومت کاهش یابد ، بنابراین سناریوی احتمالی بیت کوین محدوده ای بین ۱۱۴۰۰ تا ۱۴۲۰۰ دلار است.

چنین ساختاری شبیه به سال ۲۰۱۶ خواهد بود. اتر و سایر آلت کوین ها ممکن است در لحظه ای ظاهر شوند که بیت کوین تصحیح خود را به پایان رسانده است.

چند ماه دیگر طول می کشد تا altcoins شروع به حرکت به سمت بالا کنند.  هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید