بیت کوین بالاتر از ۲۷،۰۰۰ دلار و حتی نزدیک به ۲۸،۰۰۰ دلار

 بیت کوین بالاتر از 27،000 دلار و حتی نزدیک به 28،000 دلار

سقف بازار رمز ارزها هم اکنون بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار است و  در همین حال سلطه BTC به بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است زیرا altcoins نمی تواند با افزایش بیت کوین مقابله کنند.

بالاترین رقم  بیت کوین

بیت کوین به بالای ۲۷۰۰۰ دلار و حتی نزدیک به ۲۸،۰۰۰ دلاررسید بیشتر آلت کوین های نتوانسته اند از سود BTC تقلید کنند و تسلط بیت کوین برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۱۹ به بالای ۷۰٪ رسیده است.

ATH جدید برای BTC با ۲۷،۹۰۰ دلار

تعطیلات امسال برای بیت کوین کاملاً سرسام آور بوده است. از ۲۴ دسامبر ، بیت کوین هر روز یک بالاترین رکورد جدید را به ثبت می رساند.

همانطور که CryptoPotato گزارش داد ، پس از شکستن بیش از ۲۵۰۰۰ و ۲۶،۰۰۰ دلار در دو روز گذشته ، ۲۷،۰۰۰ $ ساعتی قبل اتفاق افتاد.

با این حال ،بیت کوین در اینجا متوقف نشد و به سمت ۲۷،۹۱۳ دلار پیش رفت. این سوال وجود دارد که آیا BTC می تواند در پایان روز بیش از ۲۸،۰۰۰ دلار و در پایان سال ۲۰۲۰ ،۳۰،۰۰۰ دلار را فتح کند؟

Altcoins در مقابل BTC کاملا قرمز اند

بیشتر آلت کوین ها طی ۲۴ ساعت گذشته در برابر دلار ارزش پیدا کرده اند. Ethereum با ۵٪ افزایش به ۶۵۰ دلار ، بیت کوین کش (۸٪) به ۳۴۰ دلار ،( Binance Coin (3.5٪ به ۳۴ دلار ،( Polkadot (3.7٪ به ۵.۳ دلار و( Cardano (6٪ به ۰.۱۶ دلار رسیده است.

Litecoin عملکرد چشمگیر اخیر خود را با دو برابر افزایش ۶ درصدی دیگر به بالاترین قیمت سالانه ۱۳۶ دلار رسانده است.

با این حال ، تمام آلت کوین ها ​​در مقابل BTC ارزش خود را از دست داده اند.  ETH با ۶٪ کاهش به ۰.۰۲۴ BTC رسیده است ، در حالی که Ripple بیش از ۱۳٪ کاهش یافته است. حتی LTC نیز پس از کاهش ۵ درصدی نتوانست با بیت کوین رقابت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید