بیت کوین از بازارهای قدیمی جدا می شود.

 

کراکن ارتباط کمتری بین بیت کوین و بازارهای مالی قدیمی شناسایی کرده است.

گزارش منتشر شده توسط عمده مبادلات رمزنگاری در ایالات متحده نشان دهنده ی همبستگی رو به ضعف بین بیت کوین ، دلار و بازارهای قدیمی است.

 

گزارش نوسانات ماه سپتامبر Kraken نشان داد که بیت کوین با وجود یک انسجام کوچک بین دو بازار در اوایل ماه سپتامبر ، تا حد زیادی با شاخص دلار آمریکا (DXY) همبستگی منفی دارد.

در این گزارش ، علاوه بر کاهش نرخ رشد، جدا شدن دلار از بیت کوین از برنامه فدرال ایالات متحده برای حفظ نرخ سود صفر درصد حداقل تا سال ۲۰۲۳ ،یش بینی شده . همینطور بیت کوین از ماه مه همبستگی مثبتی با یورو نشان داده است.

این گزارش خاطر نشان می کند ، در حالی که در ابتدای ماه، به مدت هشت ماه برای همبستگی بین BTC و S&P 500 کمترین میزان مشاهده شده بود ، بعداً با ادغام یک طرفه هر دو بازار ، همبستگی افزایش می یابد.

کراکن پیش بینی می کند که بیت کوین در ماه اکتبر عملکرد بهتری نسبت به ماه سپتامبر به نمایش بگذارد و این با روندی که در هشت سال از نه سال گذشته نشان داده است دور از ذهن نیست.

این گزارش پیش بینی می کند که ماه اکتبر سود ۱۱ درصدی BTC را در پی داشته باشد ، که نشان می دهد بیت کوین ماه در آخر این ماه با قیمت ۱۱،۸۵۰ دلار به پایان برساند.( ۳ درصد افزایش از سطح قیمت فعلی)

با این حال ، کراکن خاطرنشان می کند که بیت کوین در طی شش ماه از ۹ ماه گذشته تاکنون ، عملکرد متوسط ​​ماهانه خود را نداشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید