بیتکوین ۲۷ هزار دلار راشکست و حجم معامله کل بازار از ۵۰۰ میلیارد دلار گذشت!!!

قیمت بیتکوین در معاملات آخر هفته بدون هیچگونه علائم ریزشی در نزدیکی ۳۰٫۰۰۰ دلار معامله میشود.

بیت کوین (BTC) به تجمع تعطیلات آخر هفته خود ادامه می دهد و در ۲۷ دسامبر از $ ۲۷،۰۰۰ عبور می کند. علاوه بر این ، ارزش بازار بیت کوین برای اولین بار از نیم تریلیون دلار فراتر رفته است.

سقف بازار بیت کوین از ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار عبور کرد.

رکورد جدید جدید بیت کوین کمتر از سه روز پس از شکستن مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری است. این همچنین بدان معنی است که قیمت BTC در طی دو ماه گذشته پس از رشد تقریباً ۱۰ هزار دلار فقط در ماه دسامبر ، اکنون دو برابر شده است.

سرمایه بازار بیت کوین هم اکنون بیش از ۵۱۰ میلیارد دلار است که آن را دقیقاً زیر نظر Berkshire Hathaway وارن بافت ، دهمین شرکت بزرگ در جهان قرار می دهد. این کمتر از یک روز پس از پیشی گرفتن از محدودیت بازار ویزا رخ می دهد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، افزایش این آخر هفته قیمت بیت کوین را بالاتر از خط روند متوسط مدل محبوب سهام برای جریان (حدود ۲۴۹۰۰ دلار) قرار داده است ، که پیش بینی می کند هدف ۱۰۰۰۰۰ دلار تا دسامبر ۲۰۲۱ باشد.

 

در همین زمان ، به نظر می رسد بازار گاوی  کنونی متفاوت و پایدارتر از سال ۲۰۱۷ باشد ، بسیاری از معامله گران انتظار روند صعودی بیشتری را طی ماه های آینده دارند. دلایل این امر شامل دیوانگی خریدهای سازمانی ، اصول قوی تر ، عرضه کمتر موجود در مبادلات و همچنان علاقه نسبتاً اندک از سوی خریداران خرده پا است.

با این وجود ، این حرکات صعودی احتمال اصلاحات عمده در کوتاه مدت را رد نمی کند ، به خصوص که به نظر می رسد قیمت BTC بخاطر مقاومت روانی بعدی با ۳۰۰۰۰ دلار با اصلاح شدید مواجه است.

مایکل ون دو پوپه ، تحلیلگر بازارهای Cointelegraph ، در تاریخ ۲۷ دسامبر هشدار داد: “حرکات عمودی صعودی غالباً با یک اصلاح سریع خاتمه می یابند (تابستان ۲۰۱۹ را به خاطر بسپارید؟ تابستان ۲۰۱۹)

از اصلاحات دور نشوید. بازار گاوی برای مدت طولانی تر ادامه خواهد یافت. افق های طولانی تری را برای خود متصور باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید