قیمت بیتکوین حدود ۲۰۰ دلار بالاتر از بیشترین قیمت تاریخی آن(۲۴۳۰۰ دلار)

اطلاعات حاصل از Cointelegraph ، Coin360 و TradingView نشان داد که

بیتکوین به طور مکرر مقاومت ۲۴۰۰۰ دلار را در روز کریسمس آزمایش کرده است.

بیت کوین که در زمان انتشار این مقاله به بالاترین میزان معاملات یعنی ۲۴۵۰۰ دلار در Bitstamp رسیده است ، و این حرکت صعودی بر خلاف پیشبینی های نزولی و اقدامات قانونی علیه Ripple بود.

در زمان فشار خرید در بازار ، پادشاه ارزهای دیجیتال با افزایش نوسانات از ۲۳۹۰۰ دلار به سمت بالا حرکت کرد  و قیمتهای بالاتر از ۲۴،۲۱۷ دلار را در معرض دید قرار داد.

برای برخی ، چنین حرکتی انتظار می رفت ، اواخر سال هنگامی که بیت کوین تمایل به تسلط(Dominance) بر آلت کوین ها دارد برخی از طرفداران بیتکوین همچون مایکل ون دو پوپه تحلیلگر بازارهای Cointelegraph به این موضوع اشاره کرده بودند.

او اشاره کرد:

” سلطه بیت کوین در دسامبر سال های گذشته همیشه در حال افزایش بوده است. هر سال این اتفاق می افتاد. ”

“احتمال تکرار این امر قابل توجه است ، به ویژه اگر این مسئله را با احساس فعلی در altcoins ترکیب کنید. صعودی برای التکوین ها در نیمه اول ۲۰۲۱ را به همراه دارد . ”

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، MicroStrategy ، که دارایی بیش از ۷۰،۰۰۰ بیتکوین دارد ، نشان داد که به جای حرکت بازار با مبلغ کل ، مقادیر کمی را بر اساس فرکانس بالا خریداری کرده است.

در همین حال ، آلت کوین ها نیز در روز کریسمس در حال افزایش هستند و این موضوع با برگشت اتریوم به کانال ۶۰۰ دلار و رشد ریپل بعد از سقوط ۶۰% آن که دوباره به ۰.۳۵ دلار رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید