بیتکوین در ادامه روند صعودی خود،قله ی دیگری را ثبت کرد و به ۱۴۴۰۰ دلار رسید،هدف بعدی چه خواهد بود؟؟؟

بیتکوین در ادامه روند صصودی خود،قله ی دیگری را ثبت کرد و به ۱۴۴۰۰ دلار رسید،هدف بعدی چه خواهد بود؟؟؟

 

چیزی که به نظر می رسد این است که در حال حاضر توقفی برای بیت کوین وجود ندارد زیرا پادشاه ارزهای دیجیتال به اوج دیگری برای امسال رسیده و بالاترین قیمت خود از ژانویه ۲۰۱۸ زا تجربه میکند.

 
بیت کوین در حال حاضر با بالاترین قیمت خود طی تقریبا سه سال در حال معامله شدن است زیرا در ترید و معاملانه امروز در قاره آسیا به ۱۴۴۰۰ دلار رسید. این حرکت بیتکوین در حال ساخت پنجمین کندل هفتگی سبز و صعودی است که این ارز دیجیتال بالاتر حرکت می کند و قله های قبلی را می زند و تشکیل قله جدید میدهد.
 
طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴ درصد به قیمت بیتکوین اضافه شده است و اکنون کمتر از ۴۰ درصد با بالاترین رقم ۲۰ هزار دلاری خود فاصله دارد. این سومین باری است که بیت کوین از ۱۴ هزار دلار عبور می کند و به نظر می رسد که بتواند آن را حفظ کند و حتی به نقطه عطف بعدی یعنی ۱۵ هزار دلار برسد.
 

دامیننس(تسلط بیتکوین در بازار ارزهای دیجیتال )در بالاترین سطح ۶ ماهه

 
به گفته Tradingview ، بیت کوین ۶۵٪سهم بازار از آن خود کرده است زیرا از اواخر ماه می سال جاری برای اولین بار است که به این تسلط در بازار میرسد.
طبق تحلیل برخی از تحلیلگران تسلط بیتکوین بالاخره به یک مقاومت برخورد میکند و در آن زمان فرصت برای رشد آلتکوین ها به وجود می آید.
 
حال تحلیلگران شروع به طرح سوالاتی می کنند که آیا انتخابات تاثیری بر قیمت ها دارد یا خیر  ، زیرا طبق شواهد در سال های پس از انتخابات قبلی ایالات متحده pump های شدیدی برای قیمت بیتکوین  وجود داشته است.
 
مایک نووگراتز ، مدیر  میلیاردر سابق صندوق های سرمایه گذاری ، در صحبت با CNBC اظهار داشت که دارایی های دیجیتال اخیراً بسیار قوی ظاهر شده اند و به نظر  میرسد فعلا با وجود اینکه مشخص نیست چه کسی رئیس جمهور باشد ولی به پیشروی خود ادامه میدهد.
 
تحلیلگران اکنون اظهار داشتند که نتایج مطلوب انتخابات می تواند جرقه  دیگری باشد که ممکن است ارزهای دیجیتال را تا قله ی قبلی یعنی نزدیکی ۲۰۰۰۰ دلار پیش ببرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید