بیتکوین آمده تا افراد بیشتری را ثروتمند کند!!!!

آیا می خواهید ثروتمند شوید؟ عرضه محدود Bitcoin به این معنی است که شما برای ثروتمند شدن فقط نیاز به ۰.۰۱ بیتکوین دارید!!!

در طی ۱۰ سال آینده عرضه محدود بیت کوین تقریبا ملول اور خواهد شد، به این معنی که دارندگان بیتکوین ممکن است فقط به ۰.۰۱ بیتکوین نیاز داشته باشند تا ثروتمند شوند!!!

در حالی که خرید ۰.۰۱ (BTC) ممکن است تنها ۵۰۰ دلار هزینه داشته باشد، روند فعلی توزیع ثروت جهانی و تحقق اجتناب ناپذیر عرضه محدود Bitcoin می تواند ۰.۰۱ BTC به ارزش ۱ میلیون دلار در آینده تبدیل کند.

با توجه به گزارش “Global wealth”  جمعا ۵۱.۹ میلیون نفر با ارزش خالص دارایی بیش از ۱ میلیون دلار وجود دارد. این شاخص ارزش دارایی خالص فرد را با توجه به دارایی های مالی و املاک و مستغلات خود در نظر می گیرد، در حالی که کل بدهی ها هم در آن محاسبه میشود..

علیرغم این که گزارشات نشان میدهند تنها ۱٪ از جمعیت جهانی (به استثنای کودکان)،را میلیونرها تشکیل میدهند اما با این وجود میلیونرها به تنهایی ۴۳ درصد از ثروت جهان را در اختیار دارند.

با توجه به گزارش این شرکت سوئیسی، ۱۷۵،۷۰۰ نفر بیش از ۵۰ میلیون دلار دارایی داشتند. از این تعداد، ۵۵،۸۰۰ نفر حداقل ۱۰۰ میلیون دلار دارایی داشتند و ۴،۴۱۰ نفر ثروت بیش از ۵۰۰ میلیون دلار داشتند!!!!

عرضه محدود بیتکوین میتواند ۹۸٪ دیگر از مردم دنیا را در طی این ۱۰ سال تبدیل به میلیونر کند!!!!

از تاریخ ۱ مارس، عرضه کل بیتکوین شامل ۱۸.۶۴ میلیون BTC است، و ۲.۳۷ میلیون coin  را استخراج می کند. در ۱۰ سال، عرضه به ۲۰.۶ میلیون بیتکوین یا ۹۸ درصد از ۲۱ میلیون coin کل خواهد رسید.

هنگام استخراج ۱.۹ میلیون coin که بیش از یک دهه عرضه Bitcoin هنوز استخراج نشدند، حداکثر ۱۹.۲ میلیون BTC در دسترس برای میلیونرهای جهان وجود دارد. که با فرض تقسیم مساوی بیتکوین بین میلیونرهای جهان و با احتساب بیتکوین هایی که همزمان استخراج میشوند ،تقریبا به هر میلیونر چیزی حدود ۰.۳۷ بیتکوین اختصاص داده میشود.

با این حال،با وجود بیتکوین هایی که قفل شده اند یا از دست رفته اند، حداکثر ۱۴.۵۷ میلیون BTC برای نگهداری در دسترس خواهد بود.اما  در این سناریو، هر یک از میلیونرهای جهان می توانند تنها ۰.۲۸ BTC داشته باشند،( فرض بر این است که عرضه بیتکوین به طور مساوی بین ثروتمندان توزیع شده است).

در آینده، ثروتمندان برای ۰.۰۱ BTC مبارزه خواهند کرد!!!

علاوه بر میلیونرهایی که تا این جا در محاسبات خود حساب کردیم،۵۹۰ میلیون نفر وجود دارند که ارزش خالص داریی آنها بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار است. با این وجود این افراد هم نباید به عنوان ثروتمند نادیده گرفته شوند، هرچند قدرت خرید آنها کمتر است.

برای نتیجه گیری کلی، خرید ۰.۰۱ BTC امروز، تقریبا ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری در قیمت های فعلی، می تواند یک شانس باشد و در گذر زمان شما را از مبارزه کردن برای این مقدار مصون دارد و شما به راحتی تبدیل به یک میلیونر شوید،فرصت ها را از دست ندهید

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفا از نویسندگان هستند و لزوما منعکس کننده دیدگاه های Cointelegraph نیستند. هر سرمایه گذاری و انتقال معاملات شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید