بنیانگذار OKEx تحت بازجویی است.

بنیانگذار OKEx تحت بازجویی است.

صرافی برداشت ها را به حالت تعلیق در آورده است.
گفته می شود Star Xu بنیانگذار OKEx یک هفته پیش توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفت.
گزارش شده است که بنیانگذار ارز رمزنگاری جهانی OKEx ، قبل از تأیید تعلیق برداشت ارزهای رمزنگاری شده OKEx ، توسط مقامات، مورد سوال و بازجویی قرار گرفته است.
گزارش شده است که موسسان OKEx ، مینگ شینگ خو، که به او Star نیز می گویند ، توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفته است.بر اساس خبرگزاری چینی Caixin ، امروز در این گزارش که حداقل از یک هفته پیش از مقامات اجرایی تحقیق شده. وقتی برای اظهار نظر در مورد مشارکت Xu در تحقیقات پلیس به او مراجعه شد ، OKEx به Cointelegraph گفت که صرافی دیگر به OK Group وابسته نیست از آنجایی که Xu یک مدیر ارشد است بنابراین در موقعیتی نبود که در مورد فعالیت های خود اظهارنظر کند.
اندکی پس از این خبر، امروز OKEx برداشت سیستم دارایی رمزنگاری را در سیستم عامل خود به حالت تعلیق درآورد. و همچنین دارندگان کلید خصوصی OKEx در تحقیقات ادامه دار با یک دفتر امنیت عمومی همکاری می کنند. صرافی به Cointelegraph گفت: ما قادر به افشای ماهیت تحقیقات در حال انجام نیستیم اما می خواهیم به همه کاربران OKEx اطمینان دهیم که وجوه آنها بی خطر است و در سایر عملکردهای OKEx بی تأثیر است.
مدیر عامل OKEx جی هائو گفت که تصمیم برای تعلیق موقت برداشت ها با در نظر گرفتن امنیت کاربر گرفته شده است ، و گفت: به عنوان یک صرافی پیشرو در جهان ، امنیت کاربر چیزی نیست که OKEx بتواند در خطر بیافتد. ما تمام توان خود را برای بازگرداندن سریع این سرویس به کار خواهیم گرفت و در اسرع وقت به روزرسانی های مربوطه را ارائه خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید