بلافاصله پس از توییت Elon Musk ، قیمت بیت کوین تقریباً ۲۰۰ دلار به ۲۳۸۰۰ دلار افزایش یافت .

بلافاصله پس از توییت Elon Musk ، قیمت بیت کوین تقریباً 200 دلار به 23800 دلار افزایش یافت ، که بالاترین قیمت سابق در تاریخ پنجشنبه بود.

توییت های Elon Musk درباره بیت کوین

بیت کوین به بخشی از رسانه های اصلی تبدیل شده است. گرچه ممکن است چند سال پیش ارسال توییت و بحث در مورد بیت کوین عجیب به نظر می رسید ، اما در طول چند ماه گذشته ، شاهد افزایش تعداد زیادی از با نفوذترین چهره ها و شرکت ها در این باره هستیم.

ایلان ماسک یک مفسر باسابقه بیت کوین است ، همچنین وی معروف است به اظهار نظر در مورد ارزهای رمزپایه، هرچند مدتی از آخرین توئیت وی در مورد BTC گذشته باشد.

امروز ، در اوج تعطیلات آخر هفته، ماسک توئیتر زیر را نوشت:

بیت کوین کلمه ایمن(safeword) من است

بلافاصله پس از توییت او ، قیمت بیت کوین تقریباً ۲۰۰ دلار به ۲۳۸۰۰ دلار افزایش یافت ، که بالاترین قیمت سابق در تاریخ پنجشنبه بود.

بیست دقیقه بعد ، و ماسک با انتشار توییتی پاسخ به توییت اصلی خود نوشت: “شوخی می کند ، به هر حال به یک کلمه ایمن احتیاج دارد !؟”

در ژانویه ، Bitcoin کلمه ایمن او نبود
توییت های Musk به دلیل مبهم بودن شناخته شده اند ، چه در مورد سهام TSLA و Dogecoin یا SpaceX. با این حال ، توییت فعلی به نوعی به پیام قبلی او مربوط می شود.

با گذشت ده روز از سال جاری ۲۰۲۰ ، ماسک در توئیتر نوشت که “بیت کوین کلمه ایمن من نیست”. اگر امروز این تاریخ را مشاهده کرده باشید ، دقیقاً ده روز قبل از پایان سال ۲۰۲۰ است. در ماه ژانویه ، بیت کوین تقریباً ۸۰۰۰ دلار معامله می شد. از زمان نوشتن دومین توییت خود ، بیت کوین یک روز پس از تعیین سطح بالای ۲۴۲۰۰ دلار خود ، ۲۳،۸۰۰ دلار معامله می شود.

مثل همیشه ، توییت او حدود ۴۰ میلیون دنبال کننده توییتر را به ارمغان آورد و بدون شک یک بار دیگر چنین مخاطبان عظیمی برای بیت کوین یک پیروزی است.

همچنین جالب است که ببینید قیمت ها چه روندی را طی میکنند و آیا ارز رمزنگاری شده از یک پیشرفت چشمگیر دیگر عبور می کند یا نه.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید