گلدمن ساکس ، غول بانکی وال استریت ، مجموعه ای از سهام های مرتبط با رمزنگاری را معرفی کرده است که عملکرد بسیار بهتری نسبت به S&P 500 دارند.

روز سه شنبه ، در یادداشتی به سرمایه گذاران ، تحلیلگران بانک سرمایه گذاری ،۱۹ سهام ایالات متحده را که دارای سرمایه بازار بیش از ۱ میلیارد دلار بودند و روابط نزدیک با صنعت ارز رمزپایه و بلاکچین داشتند ، بررسی کردند.

معاملات سرمایه گذاری گلدمن اظهار داشت که بسیاری از این سهام “عملکرد چشمگیری” در بازار بورس گسترده دارند ، با متوسط ​​بازده شرکتها در سال جاری ۴۳٪ ، که بیش از سه برابر ۱۳٪ سودی است که S&P 500 در مدت مشابه کسب کرده است .

دو سهام پیشرو شرکت های استخراج رمزنگاری Marathon Digital Holdings و Riot Blockchain بودند که به ترتیب ۲۱۸٪ و ۱۵۱٪ سود در سال داشتند.

تسلا همچنین سال خوبی را پشت سر گذاشته است ، سهام این کمپانی در ژانویه به بالاترین رقم تاریخی خود که ۸۸۳ دلار بود رسید ، دو هفته قبل از اعلامیه خود مبنی بر سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین. همچنین از فیس بوک به عنوان دامبل بزرگ در فضا ارز دیجیتال نام برده شده است و قصد دارد ارز دیجیتالی خود را امسال راه اندازی کند.

یکی دیگر از حامیان بیت کوین شرکت MicroStrategy است که در اواسط آوریل درست قبل از رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت خود در $ ۶۵،۰۰۰ ، قیمت سهام خود را منفجر کرد. گلدمن ساکس تخمین می زند که دارایی های بیتکوین این شرکت ارزش تقریبی ۴.۵ میلیارد دلار داشته باشد.

شرکت پرداخت جک دورسی ، اسکوئر ، با سرمایه گذاری ۲۲۰ میلیون دلاری بیت کوین ، پول خود را به دارایی های دیجیتالی تبدیل کرده است. سایر غول های پرداختی که به شدت به صنعت رمزنگاری تمایل دارند شامل PayPal ، Mastercard و Visa هستند که همگی برخی از اشکال پرداخت دارایی دیجیتال را ارائه می دهند و حتی در برخی موارد به این وسیله معامله هم می کنند.

تحلیلگران گلدمن خاطرنشان کردند که دو بانک بزرگ ، BNY Mellon و JPMorgan Chase ، از طریق سپرده های رمزنگاری و معاملات بین بانکی پیشگام تصویب بلاکچین بوده اند.

این لیست با Coinbase صرافی ایالات متحده ، اپراتور مبادله Overstock.com ، پیشگام بلاکچین IBM ، سازنده ریز تراشه Nvidia و شرکت های خدمات مالی InvestView ، Broadridge Financial و Ideanomics گردآوری شد.

 

“داستان و موضوع در اینجا بسیار بزرگتر از سرمایه گذاری در بیت کوین و پیش بینی مسیر بالقوه قیمت آن است … این مربوط به تبعات احتمالی رمزنگاری ، بلاکچین و بیت کوین برای دهه آینده در سراسر شرکت های بزرگ است.”
همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، صدها بودجه وجود دارد که با وجود فقدان ETF بیت کوین ایالات متحده ، در صنایع رمزنگاری و بلاکچین سرمایه گذاری قابل توجهی انجام داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید