پروژه معروف pundiX.

 هدف اصلی این پروژه پرداخت مبلغ وسایل مختلف با کریپتوکارنسی است که به واسطه کارتها و دستگاه‌های پوز که این شرکت ایجاد کرده ممکن می‌شود. هرچند امکان استفاده از  QR کد برای انتقال کریپتو و مبالغ در موبایل وجود دارد اما خیلی اوقات برای ما پیش آمده است که تنها به برداشت عابر بانک و روانه شدن به سمت بازار اکتفا کردیم و گوشی خود را نبردیم یا حتی همین الان هم اپلیکیشن‌های انتقال وجه را در گوشی داریم اما باز هم از کارت و دستگاه‌های پوز برای انتقال استفاده می‌کنیم. این شرکت دستگاههای پوز و کارت خود را روانه بازار می‌کند تا مردم راحت تر از قبل به پرداخت وجه با استفاده از کریپتو بپردازند. 

 این پروژه که از سال ۲۰۱۷ پا به عرصه گذاشت اهداف خود را روز به روز گسترش داد این پروژه از اولین پروژه‌هایی بود که همراه با ارز دیجیتال مخصوص به خودش وسایل سخت افزاری را نیز منتشر می‌کرد محصولاتی که تا به الان این پروژه و شرکت متعلق به آن ایجاد کرده است : 

۱. کیف پول Xwallet : 

 که هم برای نگهداری توکن‌ها می‌توان از آن استفاده کرد و هم می‌توان از آن برای پرداخت وجه با استفاده از QR کد استفاده کرد. 

۲. کارت هوشمند :

 که بسیار شبیه به عابر بانک‌های خودمان می‌باشد که بدون نیاز به تماس امکان انتقال ارز دیجیتال را فراهم می‌نماید. کسانی که از این کارتها استفاده می‌کنند تخفیف در کارمزد تراکنش‌ها شامل حالشان می‌شود. 

۳. تلفن همراه Xphone :  این تلفن همراه بر اساس یک پروتکل جدید کار می‌کند و از یک اکوسیستم غیر متمرکز پشتیبانی می‌نماید. 

 تیم پروژه :

 ۱. مدیرعامل این پروژه زک چی نام دارد که ۱۲ سال سابقه فعالیت در حوزه تکنولوژی را داراست و یک متخصص در  حوزه HTML5 است. 

 ۲. شخص بعدی پروژه دن لیم نام دارد که علاوه بر سابقه مدیر مالی سابقه طراحی محصولات بایدو و لنوو را دارد. 

 ۳. شخص سوم این پروژه پِکو وآن است که بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در صنعت تکنولوژی را دارد و قبل از فعالیت در پروژه در دو پروژه OPERA SOFTWARE و OGILVY AND MOTHER کار کرده است. 

 توکنومتری پروژه: 

توکن‌های این پروژه ۲۵۸ و نیم میلیون عدد است که ۱۰۰ درصد آن آزاد شده و هرگونه نگرانی برای آزادسازی و ریزش قیمت از بین می‌رود و از صرافی‌های بایننس و کوکوین قابل خرید می‌باشد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید