با وجود رشد قیمت اتریوم تا ۵۴۷ دلار،تریدر ها انتظار رشد بیشتری دارند.

قیمت اتریوم  این رمز ارز قدیمی بلاکچین ، از ۵۴۷ دلار فراتر رفته است.و پس از شکست مقاومت های مختلف ، معامله گران در کوتاه مدت چندین سطح مقاومت کلیدی دیگر را مشخص کرده اند.
در کوتاه مدت ، تریدرها به طور کلی محدوده ۶۰۰ دلار به عنوان منطقه مقاومت عمده در برابر اتریوم پیش بینی می کنند زیرا آغاز روند نزولی از ماه می ۲۰۱۸ است. به همین ترتیب ، ۶۰۰ دلار می تواند به عنوان یک منطقه مورد علاقه تریدرها عمل کند.
اما ، تریدرها  همچنین بر این باورند که اگر اتر از ۶۰۰ دلار بگذرد ، احتمالاً در محدوده ۷۰۰ تا ۹۰۰ دلار خواهد بود. در بالای آن ، مقاومت کمی تا بالاترین زمان ممکن وجود دارد. 
سیمون ددیچ، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی Blockfyre، معتقد است که اگر قیمت اتریوم تا پایان این هفته بالای ۴۸۸ دلار باقی بماند، قیمت ETH فرصت خوبی دارد تا به ۸۰۰ دلار و سپس به ۱۴۰۰ دلار برسد

آینده قیمت اتریوم همچنان صعودی به نظر میرسد.

اول اینکه به روزرسانی شبکه اتریوم ۲.۰ در حال پیشرفت است، و تعداد زیادی اتر همچنان به آدرس قرارداد سپرده آن واریز می‌شوند و دوم داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌ها همچنان به جمع آوری اتر ادامه می‌دهند.
کاتالیزورهای بنیادی قوی برای اتریوم و ساختار فنی مطلوب اتر، تریدرها را نسبت به روند قیمت کوتاه مدت اتر خوشبین کرده است. مایکل ون دو پوپه، تاجر تمام وقت در بورس سهام آمستردام، گفت که احتمال رسیدن به ۶۰۰ دلار وجود دارد. پس از گذر از این سطح، راه برای ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار باز است.
یک تریدر با نام مستعار معروف به “Rookie” به همین ترتیب گفت که ETH احتمال رسیدن به ۷۰۰ دلار تا پایان سال را دارد. ETH از ژانویه سال ۲۰۲۰ روند افزایشی  را تجربه کرده است و احتمالا این رالی تا سال ۲۰۲۱  افزایش یابد.
 
 در طی تجمع سال ۲۰۱۷ ، هنگامی که بیت کوین در صرافی های بزرگ به ۲۰ هزار دلار نزدیک شد ، آلت کوین ها نسبتاً راکد بودند. اتر و سایر ارزهای رمزپایه اصلی در ژانویه ۲۰۱۸ ، پس از اوج گرفتن BTC ، شاهد حرکات قابل توجه قیمت بودند.
اتر با دیدن حرکت جدید در سال ۲۰۲۱ مطابق روندی است که  پس از هاوینگ ۲۰۱۷ مشاهده کرد. اگرچه داده های تاریخی کمی وجود دارد که نشان دهد Ether و altcoins همان روند سه سال پیش را دنبال می کنند ، اما روایت تجمع altcoin برای ژانویه ۲۰۲۱ همچنان قوی است.
برای اینکه اتر روند صعودی طولانی مدت را ببیند ، ابتدا باید سطح مقاومت ۶۰۰ دلار را رد کند زیرا بسیاری از تحلیلگران این سطح را بزرگترین مفاومت در کوتاه مدت می دانند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید