با رسیدن قیمت بیتکوین به ۶۱۸۰۰ دلار ،گاوها نشان دادند که کاملا کنترل بازار را در اختیار گرفته اند!!!

در ۱۳ مارس ، گاوها کنترل کامل بازار ارزهای دیجیتال را در دست گرفتند زیرا قیمت بیت کوین  به بالاترین قیمت خود در $ ۶۱،۸۴۴ رسید و  افزایش زیاد قیمت باعث شد که قیمت ۵۸۰۰۰ دلار برای بیتکوین تبدیل به حمایت سنگین شود..

تحلیلگران هفته را به دنبال حرکتی بالاتر از سطح ۶۰،۰۰۰ دلار برای پادشاه ارزها دیجیتال ه نشان داد که با افزایش تعدادی از شرکت ها و سرمایه گذاران موسسه برای خرید BTC ، احساسات صعودی بیت کوین همچنان افزایش می یابد.

 

***چارت قیمت کندل ۴ ساعته بیتکوین******

 

بیت کوین اکنون خود را در محدوده نبوغ قیمت می یابد ، زیرا داده های محدودی از نگاه تجزیه و تحلیل برای تعیین منطقه بعدی قیمت در دسترس است.

در گزارش اخیر فیلیپ سوئیفت ، بنیانگذار Decentrader ، که اکنون به دنبال افزایش قیمت تا (۷۰،۰۰۰ دلار) ،فیبو ناچی به محدوده ۱.۶۱۸ که سطح بعدی سود است، میرسد.

 

شواهد ادغام رو به رشد بین بخش ارزهای دیجیتال و صنایع  اصلی را می توان در جدیدترین اخبار یافت ، که صرافی FTX در مرحله نهایی کردن معامله ای برای حمایت مالی از میامی هیت در ورزش بسکتبال است و به دنبال به دست آوردن حق نامگذاری در عرصه تیم ها است. که به احتمال زیاد این باشگاه به FTX arena تغییر نام می یابد.

پس از نهایی شدن ، این معامله اولین همکاری بزرگ با یک لیگ ورزش آمریکایی برای یک پروژه یا سیستم عامل ارزهای دیجیتالی است.

در پی رکورد شکنی ۶۹.۳ میلیون دلاری Beeple در حراج هفته جاری ، محبوبیت توکن های غیر قابل تعویض NFT نیز به حد انفجار رسید و مورد توجه مطبوعات قرار گرفت. موفقیت در این اقدام باعث شده است تا تعداد فزاینده ای از هنرمندان مشهور شروع به کاوش در فضای NFT و فرصت هایی که این فضا ارائه می دهد، کنند.

جرقه های شکست موقت بیت کوین به دلیل رشد های نجومی altcoin ها!!!

رشد آلتکوین ها نیز شروع شد،زیرا بیت کوین به بالاترین حد خود در تاریخ رسید.( Decentraland MANA) ، یک ارز دیجیتال و یک پروژه متمرکز بر بازی و همچنین سر دسته ارزهای NFT است که، با ۸۹٪ سود به قیمت ۱.۱۹ دلار بهترین عملکرد را در این بازه زمانی داشته است…

اکثریت altcoins های با کندل های سبز شاهد سودهای دو رقمی و حتی کوین های بزرگتر مانند( AAVE وBitcoin Cash BCH) به ترتیب ۱۰.۸۴٪ و ۱۴٪ در سود بودند.

اتریوم هم در حالی که گاوها تلاش می کنند آنرا به قیمت ۲۰۴۳ دلار و به بالاترین سطح برسانند،با رشدی ۱۳٪ به ۱۹۳۳ دلار رسیده است.

در حال حاضر حجم کل بازار ارزهای دیجیتال ۱.۸۴ تریلیون دلار و دامیننس بیت کوین ۶۲.۱٪ است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید